Можливість для людей з України

Kuchár/kuchárka - Pomocný kuchár/kuchárka

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Slnečné jazerá - juh, Senec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od dosiahnutej praxe a zručností, príplatky za víkendy a sviatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava pokrmov v stravovacom zariadení príspevkovej organizácií Ministerstva vnútra
- Výdaj hotových jedál.
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov
- Zostavenie vlastných receptúr a jedálnych lístkov.
- Dodržiavanie stanovených food-cost nákladov
-Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál:
- Pripravovanie teplých, studených a diétnych pokrmov.
- Dodržiava zásady ekonomického narábania so surovinami
- Zodpovednosť za kvalitu a kontrolu pripravených pokrmov.
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
- Používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie.
- Dodržiavanie sanitačného programu a všeobecne záväzných predpisov v oblasti osobnej, prevádzkovej hygieny, BOZP a PO
- Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS
- dovolenka nad rámec zákona
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- ostatné benefity podľa kolektívnej zmluvy

Žiadosť s pracovným životopisom prosíme zaslať na e- mail:[email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť,

- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- kreativita
- tímový hráč so záujmom o novinky v gastronómii

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Krasňanský
Tel.: +421905223027
E-mail: poslať životopis
ID: 4810555  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac