Можливість для людей з України

Chyžná

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Slnečné jazerá - juh, Senec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
800 EUR/mesiacpríplatky za víkendy a sviatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelné upratovanie hotelových izieb a spoločných priestorov v ubytovacích zariadeniach

- Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
- Dodržiavanie hygienických štandardov
- Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

- Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

-Nakoľko sa jedná o malú prevádzku je samozrejmosťou, že chyžná pomáha aj s inými prácami na stredisku

- výhodné zamestnanecké stravovanie podľa KZ
- možnosť rozvoja v rámci viacerých prevádzok
- jeden týždeň dovolenky naviac v zmysle KZ
- príspevok zamestnávateľa do DDS ( III. pilier)

Žiadosť s pracovným životopisom prosíme zaslať na e- mail:[email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Krasňanský
Tel.: +421905223027
E-mail: poslať životopis
ID: 4810376  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac