Hlavný čašník

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Signál Centrum, Rekreačná, Piešťany
Termín nástupu
apríl 2024
1 200 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu v stabilnom kolektíve ľudí, naberanie skúseností.
Máte príležitosť zamestnať sa u nás, kde Vašu precíznu prácu chválime nie len na pravidelnom výplatnom termíne.

Náplň práce:
- Vedenie a organizovanie personálu reštaurácie
- Zodpovednosť za kvalitu servisu , tovaru a štandardov
- Obsluha a komunikácia so zákazníkmi na profesionálnej úrovni
- Práca s pokladničným systémom
- Udržiavanie čistoty na pridelenom pracovisku
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
- Ovládanie technologických postupov pripravovaných jedál a nápojov
- Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky
- V našom poslaní uprednostňujeme Team Work...

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS
- dovolenka nad rámec zákona
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť a životopis zašlite na email: [email protected]
Vážime si Váš prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

- Zdravotný preukaz
- Príjemné vystupovanie
- Zákaznícky orientovaný prístup
- Tímová spolupráca
- Pracovitosť a spoľahlivosť
- Odborná spôsobilosť

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Valentová
E-mail: poslať životopis
ID: 4777521  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac