Skladník - normovač F&B (gastro)

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Rekreačná 13, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacOd 1100€/mesiac (podľa skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberanie a kontrola tovaru Food&Beverage a výdaj pre stravovací úsek hotela.
• Normovanie jedál podľa jedálneho lístka.
• Zodpovednosť za uskladnenie potravín, sledovanie platnosti záručných lehôt, kontrola skladovaných potravín.
• Vedenie skladového hospodárstva.
• Spolupráca pri tvorbe jedálnych a nápojových lístkov.
• Sledovanie čerpania denného finančného limitu určeného na potraviny použité k príprave stravy.
• Administratívne práce.
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh, súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.

• práca v stabilnej spoločnosti
• príspevok na DDS
• dovolenka nad rámec zákona
• ostatné benefity podľa kolektívnej zmluvy

Žiadosť so stručným pracovným životopisom zašlite e-mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výučný list , maturita v odbore alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- schopnosť pracovať v tíme
- pozitívny vzťah ku gastronómii

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4660554  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac