Pomocná sila v kuchyni

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď/ resp. dohodou
750 EUR/mesiacod 750 EUR (v závislosi od pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva pomocné, prípravné práce v kuchyni stravovacieho zariadenia príspevkovej organizácie Ministerstva vnútra.

Zodpovedá za udržiavanie čistoty v kuchyni/výdajni a v priľahlých priestoroch.

Umýva biely a čierny riad.

Dodržiava sanitačný program a všeobecne záväzné predpisy v oblasti osobnej, prevádzkovej hygieny, BOZP a PO.

Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame prácu v stabilnej štátnej príspevkovej organizácií .

Pracovná doba v pracovné dni Po. až Pia. od 6:00- 14:00 hod., ( 7,5 hodinový pracovný čas). Voľné sviatky a víkendy.

Žiadosť so stručným pracovným životopisom zašlite e- mailom na: [email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov

Informácie o výberovom konaní

- Možnosť rozvoja v rámci viacerých prevádzok
- Jeden týždeň dovolenky naviac v zmysle KZ
- Príspevok zamestnávateľa do DDS ( III. pilier)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, stravovacie zariadenia

Prax na pozícii/v oblasti

pomocná sila v kuchyni

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- pozitívny vzťah ku gastronómii
-odborná a zdravotná spôsobilosť

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Maštalircová
E-mail: poslať životopis
ID: 4590597  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac