Chyžná

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov ubytovacích zariadeniach
- vykonávanie dohodnutých upratovacích činností ( vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien)
- dodržiavanie hygienických štandardov
- zabezpečovanie čistoty na izbách a ostatných priestoroch
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

Vo výnimočných prípadoch sa pracuje aj cez víkend, tomu prináležia všetky zákonné príplatky za prácu cez víkend/sviatok.
Ponúkame možnosť ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme.

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3918590  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac