Rozpočtár

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, čo najskôr
Od 850 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. mzda pozostáva z dvoch zložiek: tarifný plat podľa odpracovaných rokov + osobné ohodnotenie. Konečná výška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu na pracovnú pozíciu do organizácie.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- kompletizácia ročného rozpočtu čerpania jednotlivých položiek v organizáciách,
- kompletizácia podkladov pre zmeny v rozpočte,
- komplexné vykonávanie odbornej práce na úseku rozpočtovania a
financovania v súlade s platnými zákonmi a predpismi o hospodárení organizácií,
- spracovanie podkladov súvisiacich s rozpisom a čerpaním rozpočtových
prostriedkov,
- zabezpečenie Rozpočtového informačného systému a systému Štátnej pokladnice.
- spolupráca pri vypracovávaní výkazov o hospodárení.

- pohyblivá pracovná doba /nástup od 6,00 hod do 9,00 hod/
- pracovná doba 37,5 hodiny za týždeň
- 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
- preplácaná PN nad rámec zákona
- príjemný pracovný kolektív
- práca v centre mesta
- možnosť zabezpečenia ubytovania v Bratislave

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a následne ich pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Potrebnými znalosťami sú:
- samostatnosť,
- schopnosť riešenia problémov,
- systematickosť,
- chuť učiť sa a napredovať.

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4589509  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac