Ekonóm/ka

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a zodpovednosť za komplexné spracovanie návrhu rozpočtu príjmov a výdavkov,
-zodpovednosť za dodržiavanie plánovanej relácie medzi príjmami a výdavkami ako podklad pre zostavenie záverečného účtu organizácie,
- samostatne špecializované odborné práce s väzbami na všetky ekonomické a finančné vzťahy organizácie i vo vzťahu k zriaďovateľovi,
- koordinácia komplexných ekonomických činností v rámci organizačného útvaru, analytická a rozborová činnosť (tvorba, sledovanie plnenia a vyhodnotenie plánu tvorby rozborov hospodárenia, účtovných závierok),
- zodpovednosť za plynulý a hospodárny chod všetkých ekonomických činností v organizácii (účtovná evidencia, bezhotovostný a hotovostný styk, evidencia faktúr, ich splatnosť, vymáhanie pohľadávok, bankové operácie, financovanie investičných a neinvestičných výdavkov, evidencia majetku, daňové priznania, poistenie majetku a ďalšie agendy súvisiace s ekonomickou činnosťou organizácie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3805217  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac