Vedúci/a úseku priameho poskytovania sociálnych služieb

Centrum sociálnych služieb SYNNÓMIA

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.04.2024
Od 1 300 EUR/mesiac+ príplatok za riadenie + iné príplatky podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, plánuje, vedie a kontroluje prácu podriadených pracovníkov, ktorých náplňou práce je priame poskytovanie sociálnej služby naším prijímateľom sociálnych služieb,
- zabezpečuje správny a plynulý chod zvereného úseku,
- kontroluje podriadených zamestnancov a dohliada na profesionálnu úroveň všetkých činností a aktivít na úseku,
- zodpovedá za úroveň a profesionalitu realizovaných činností (najmä odborných), poskytovaných služieb a aktivít na úseku,
- zodpovedá za plánovanie a zabezpečovanie služieb podriadených zamestnancov v rámci ich zmennosti,
- pravidelne vedie porady so zamestnancami,
- periodicky hodnotí prácu podriadených a nastavuje ich rozvojový plán,
- manažuje a zabezpečuje aplikáciu odborných poznatkov a metód do poskytovania sociálnych služieb a v rámci kvality neustále dohliada na dodržiavanie štandardov,
- podieľa sa aktívne na implementácii a realizácii štandardov kvality v poskytovaných službách,
- stanete sa súčasťou manažmentu organizácie a teda tímovým hráčom s príslušnými kompetenciami a zodpovednosťou, ktorý sa bude podieľať na kvalitatívnom rozvoji organizácie.

- odmeňovanie v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od odbornej praxe (od 1300,- € + príplatok za riadenie + iné príplatky podľa platnej legislatívy),
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravovanie v zariadení - výborná strava z našej kuchyne,
- zamestnanecké benefity (príspevok na DDS 2% - III. pilier),
- nadštandardná úroveň odborného interného vzdelávania,
- príspevok na rekreáciu zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania na funkciu Vedúci/a úseku priameho poskytovania sociálnych služieb,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením kontaktných údajov uchádzača, s prehľadom dosiahnutého vzdelania a dosiahnutým stupňom odbornej a riadiacej praxe,
- kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- podpísané čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
- podpísané čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- doklad o praxi v riadiacich funkciách v dĺžke najmenej 3 rokov (potvrdenie zamestnávateľa alebo iný relevantný doklad, ktorým uchádzač preukáže požadovanú riadiacu prax),
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre potreby spojené s uskutočnením výberového konania na funkciu vedúceho úseku priameho poskytovania sociálnej služby.

Termín podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: Do 22. marca 2024 (do 15,00 hod.). Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke alebo dátum elektronického doručenia žiadosti. Na žiadosti podané po stanovenom termíne sa neprihliada. Ak uchádzač podá žiadosť vrátane požadovaných dokladov elektronicky na e-mail: [email protected], je povinný doručiť ju aj písomne v uzatvorenej obálke a to najneskôr jeden deň pred uskutočnením výberového konania na adresu: Centrum sociálnych služieb SYNNÓMIA, Sv. Gorazda 2978/3, 010 08 Žilina, s označením „Výberové konanie“ „NEOTVÁRAŤ“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálne, humanitné alebo zdravotnícke zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhoda v zariadení sociálnych služieb

Počet rokov praxe

3

- 2.stupeň (a vyšší) VŠ vzdelania so sociálnym, humanitným, alebo zdravotníckym zameraním,
- odborná prax minimálne 3 roky,
- skúsenosti s riadením zamestnancov minimálne 3 roky,
- pokročilá úroveň práce s PC a internetom,
- schopnosť prevziať zodpovednosť, odolnosť voči stresu,
- schopnosť pracovať s ľuďmi a pre ľudí - profesionálny prístup a príjemné vystupovanie,
- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni,
- vodičský preukaz B - aktívny vodič.

CSS SYNNÓMIA je organizácia, ktorá svojimi službami podporuje zdravotne postihnutých ľudí v ich životoch, aby ich žili naplnené svojimi potrebami a predstavami. Nachádzame sa v procese organizačnej transformácie a zásadného skvalitňovania našich činností a ponúkaných služieb. Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý bude s nami rásť na úroveň 21. storočia.
ID: 4774285  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac