Opatrovateľ

Centrum sociálnych služieb SYNNÓMIA

Miesto práce
Sv. Gorazda, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
01.06.2023 alebo dohodou
Od 773,5 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa § 10 zákona č.553/2003 Z.z. a iné príplatky podľa legislatívy + príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok a nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie pomoci pri odkázanosti fyzickej osoby na pomoc inej fyzickej osoby v
zariadení sociálnych služieb,
- rutinná, fyzicky namáhavá pomocná manipulačná alebo obslužná práca pri vytváraní,
prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v
- práca v nepretržitej prevádzke - denné a nočné služby,
- administratívna činnosť.

- odmeňovanie v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od odbornej praxe (od 773,50 € + osobné ohodnotenie podľa § 10 citovaného zákona a iné príplatky podľa legislatívy),
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravovanie v zariadení,
- zamestnanecké benefity (príspevok na DDS),
- vzdelávanie zamestnancov,
- príspevok na rekreáciu zamestnancov.

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou formou alebo elektronickou formou do 12.06.2023 na adresu:
Centrum sociálnych služieb SYNNÓMIA, Sv. Gorazda 2978/3, 010 08 Žilina, alebo na e-mail: [email protected].

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo vítané

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sociálnych služieb

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín
- samostatnosť,
- schopnosť prevziať zodpovednosť, odolnosť voči stresu,
- schopnosť pracovať s ľuďmi a pre ľudí - profesionálny prístup a príjemné vystupovanie,
- pozitívne myslenie,
- schopnosť spolupracovať s kolegami a nadriadeným,
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič.

CSS SYNNÓMIA je organizácia, ktorá svojimi službami podporuje zdravotne postihnutých ľudí v ich životoch, aby ich žili naplnené svojimi potrebami a predstavami. Nachádzame sa v procese organizačnej transformácie a zásadného skvalitňovania našich činností a ponúkaných služieb. Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý bude s nami rásť na úroveň 21. storočia.
ID: 4577034  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 773,5 EUR/mesiac