Opatrovateľka v Centre sociálnych služieb

Centrum sociálnych služieb Skalka nad Váhom

Miesto práce
Centrum sociálnych služieb, Skalka nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
851 EUR/mesiacPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. K platu zamestnanca prináležia aj mzdové príplatky za prácu nadčas, zmennosť, mzdové príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, v noci, vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opatrovateľská starostlivosť o seniorov v Centre sociálnych služieb,
- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov sociálnych služieb,
- sprevádzanie prijímateľa na odborné lekárske vyšetrenia,
- pomoc pri spoločenských a pohybových aktivitách,
- komunikácia pri výkone opatrovateľskej služby: verbálna a neverbálna komunikácia s
klientom
- ďalšie.

- zvýhodnené príspevky na stravovanie,
- dovolenka nad rámec zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

akreditovaný kurz opatrovania minimálne v rozsahu 220 hodín, alebo zdravotnícke vzdelanie.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci,
- sociálne cítenie a empatia,
- komunikatívnosť,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť.

Centrum sociálnych služieb s kapacitou 60 prijímateľov sociálnej služby. Nachádza sa v okrese Trenčín, v obci Skalka nad Váhom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4774429  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 851 EUR/mesiac