Poradca včasnej intervencie

Centrum sociálnych služieb Sibírka

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac2x ročne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonávanie špeciálno/liečebno-pedagogických úkonov a odbornej sociálnej podpory deťom so zdravotným postihnutím do 7 rokov a ich rodinám prostredníctvom terénnej práce v ich prirodzenom sociálnom prostredí. Poradca včasnej intervencie podporuje rodinu, rešpektuje jej hodnoty a priority, spolu s rodinou hľadá v bežnom živote príležitosti pre učenie sa a stimuláciu dieťaťa. Cieľom poskytovania služby je sociálna inklúzia rodiny.

Možnosť pracovať v malom kolektíve (5 pracovníkov), ponúkame tvorivé prostredie a možnosť odborného rastu.
2x ročne odmeny, stravovanie formov gastrokarty, podpora vzdelávania, možnosť ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

uvedená pracovná ponuka je pre Službu včasnej intervencie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pomáhajúce profesie - špeciálna pedagogika, liečebná pedagogika, sociálna práca, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sociálne služby, poradenstvo

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, komunikačné zručnosti, empatia, trpezlivosť, spolupráca v tíme, aktívny vodič

Centrum sociálnych služieb Sibírka poskytuje dva druhy sociálnych služieb - sociálne služby zdravotne znevýhodneným občanom v Domove sociálnych služieb a služby deťom s nerovnomerným vývinom v Službe včasnej intervencie.
Domov sociálnych služieb sa nachádza neďaleko centra mesta s dobrou dostupnosťou mhd a peknou záhradou. Poskytuje zdravotno - ošetrovateľskú, terapeutickú, sociálnu a fyzioterapeutickú starostlivosť 38 deťom a dospelým s viacnásobným znevýhodnením.
Služba včasnej intervencie podporuje rodiny s dieťaťom so zdravotným znevýhodnením v ich prirodzenom sociálnom prostredí - v rodine, MŠ, komunite. Hlavným cieľom služby je podpora rodiny a vývinu dieťaťa, tak, aby bolo plne integrované do bežného života.

Viac informácií o našom centre sa dozviete na www.sibirka.sk a www.svi.sibirka.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4272366  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac