Reagujte bez životopisu
Logo Centrum sociálnych služieb Sibírka

Sociálny terapeut

Centrum sociálnych služieb Sibírka

Miesto práce
Domov sociálnych služieb pre deti, Sibírska 69, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohoda možná
1 300 - 1 450 EUR/mesiacosobný príplatok + príplatok za sťažené podmienky pri práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba plánu sociálnej rehabilitácie (komunikácia, kognitívne schopnosti, jemná a hrubá
motorika, sociálne zručnosti)
- vykonávanie sociálnej terapie individuálnou a skupinovou formou s využívaním
špecializovaných terapií
- spolupráca pri tvorbe a vyhodnocovaní individuálnych plánov
- spolupráca s terapeutickým a zdravotným tímom
- projektová činnosť
- prezentácia CSS Sibírka, komunikácia so spolupracujúcimi organizáciami, s rodinou
prijímateľa sociálnej služby

- príplatky k základnému platu
- osobný príplatok po skúšobnej dobe
- stravovanie formou gastrokarty
- dovolenka nad rámec zákona 1+ 1 týždeň
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- priestor na odborný i osobný rast
- odmeny 2x ročne
- práca vo veselom a motivovanom kolektíve
- možnosť výhodného ubytovania
Budete súčasťou príjemného tímu, zloženého z terapeutov, fyzioterapeutov, sociálneho pracovníka, logopéda, psychológa, zdravotných sestier, asistentiek a opatrovateľov,
v tvorivom prostredí a podnetných priestoroch.
Sme otvorení aj pre študentov špeciálnej a liečebnej pedagogiky.

Uvedená pracovná ponuka je pre Domov sociálnych služieb Sibírka.
Ak nás zaujmeš, budeme ťa kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Liečebná pedagogika, Špeciálna pedagogika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s osobami so zdravotným znevýhodnením vítaná,
- empatia, osobná motivácia, angažovanosť v
  problematike,
- schopnosť spolupracovať v multidisciplinárnom tíme,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- flexibilnosť, dynamickosť

Centrum sociálnych služieb Sibírka poskytuje dva druhy sociálnych služieb - sociálne služby zdravotne znevýhodneným občanom v Domove sociálnych služieb a služby deťom s nerovnomerným vývinom v Službe včasnej intervencie.
Domov sociálnych služieb sa nachádza neďaleko centra mesta s dobrou dostupnosťou mhd a peknou záhradou. Poskytuje zdravotno - ošetrovateľskú, terapeutickú, sociálnu a fyzioterapeutickú starostlivosť 38 deťom a dospelým s viacnásobným znevýhodnením.
Služba včasnej intervencie podporuje rodiny s dieťaťom so zdravotným znevýhodnením v ich prirodzenom sociálnom prostredí - v rodine, MŠ, komunite. Hlavným cieľom služby je podpora rodiny a vývinu dieťaťa, tak, aby bolo plne integrované do bežného života.

Viac informácií o našom centre sa dozviete na www.sibirka.sk a www.svi.sibirka.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1803344  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac