Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka/Opatrovateľ

Centrum sociálnych služieb Pod Karpatmi

Miesto práce
Hrnčiarska 37, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
802 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Mzda závisí od dosiahnutého vzdelania a odbornej praxe. K mzde patrí po skúšobnej dobe (3 mesiace) osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o seniorov v zariadení sociálnych služieb

- dvojzmenná prevádzka (12hod služby)
- príplatky za nočné služby, víkendy a sviatky
- strava zabezpečená v jedálni v našom zariadení v deň konania služby
- príspevok na stravu/stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo osobne.
mail: [email protected]
tel.: 0911 813 268

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

-opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- empatický prístup k starším ľuďom
- príjemné vystupovanie
- dodržiavanie etického kódexu

Centrum sociálnych služieb Pod Karpatmi poskytuje sociálne služby v súlade so zákonom č.448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní v znení neskorších predpisov.
ID: 4022547  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac