Kuchár/ka

Centrum sociálnych služieb Letokruhy

Centrum sociálnych služieb Letokruhy, Karpatská, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
ihneď
1 003 EUR/mesiacosobné ohodnotenie pri nástupe + príplatky podľa ZP - sviatky, víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár/ka

  • Príprava a výdaj bežných druhov jedál v zariadení sociálnych služieb
  • Varenie polievok, príprava omáčok, dusenie mäsa, príprava príloh, šalátov
  • Udržiavanie čistoty v kuchyni, príprava a servírovanie nápojov, pomáhaš s upratovaním-

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Kuchár/ka: Ráno začínaš s prípravou surovín pre obed. Potom varíš polievky, prípravuješ hlavné jedlá... Po obednom servírovaní sa zvyčajne ukladáš riady a upratuješ kuchyňu. Večer sa pripravuješ na nasledujúci deň.

Pracovná doba:

  • Dohodneme na pohovore :-)
  • Zatiaľ na zástup za dlhodobú PN s možnosťou zostať pracovať na trvalý pracovný pomer

  • Zabezpečujeme pre Vás stravu v rámci pracovnej doby, aby ste mali vždy plný žalúdok a mohli sa plne sústrediť na svoju prácu - čo si navaríte, budete aj papať :-)
  • V našej kuchyni používame výhradne čerstvé a kvalitné suroviny, takže sa môžete tešiť na vynikajúcu chuť jedál, ktoré pripravujete.
  • Príspevok na III. pilier DDS - 2% z hrubej mzdy
  • 5 dní dovolenky nad rámec ZP....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, spoľahlivosť

Poskytovanie starostlivosti klientovi, ktorý je poberateľom dôchodku alebo pre svoj nepriaznivý zdravotný stav si vyžaduje sústavnú starostlivosť inej osoby.

Kontakt

ID: 4753697  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 003 EUR/mesiac