Administratívny pracovník - účtovník

Centrum sociálnych služieb EDEN

Miesto práce
Sady M.R.Štefánika, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacmožnosť platového postupu pa skončení skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie a zhromažďovanie ekonomických, technických alebo prevádzkových podkladov.
- Čiastková práca na úseku ekonomiky práce (správa pokladne, fakturácia)
- Zabezpečovanie správy majetku zamestnávateľa vo vymedzenej oblasti (napr. správa strojov, prístrojov a zariadení.
- Samostatná odborná účtovnícka práca (napr. finančnej učtárni, v útvare evidencie zásob a majetku, )

Príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDP 2% z hrubej mzdy
Po dvoch odpracovaných rokoch možnosť čerpať príspevok na rekreáciu vo výške 275€ur.
pracovná doba 40 hodín týždenne - pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu neurčitú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel , Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti z oblasti účtovníctva
Využívanie výpočtovej techniky pri bežných kancelárskych prácach
Presnosť a precíznosť
Odolnosť voči psychickej záťaži

Centrum sociálnych služieb EDEN je organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja. Zariadenie poskytuje sociálne služby v špecializovanom zariadení a v domove sociálnych služieb, a to dospelým mužom so zdravotným, mentálnym, telesným a zmyslovým postihnutím.
ID: 4784493  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac