Výchovno-organizačný pracovník

Centrum Slniečko, n.o.

Čerešňová 11, Nitrianske Hrnčiarovce, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
02.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovná činnosť a komplexná starostlivosť o deti v krízovom stredisku pre týrané, zneužívané a zanedbávané deti vrátane voľnočasových a záujmových aktivít.

možnosť ďalšieho odborného vzdelávania arozvoja, kreatívne prostredie, výmena skúseností so slovenskými a zahraničnými odborníkmi, práca v tíme.

žiadosť, motivačný list, profesijný životopis zasielajte výlučne mailom na adresu [email protected] Do predmetu správy uveďte : Výchovno-organizačný pracovník

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vedy, vychovávateľstvo, učiteľstvo, vítaná je špeciálna pedagogika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

trpezlivosť, spoľahlihosť, empatia, ochota pomáhať, komunikatívnosť

Nezisková organizácia Centrum Slniečko pomáha týraným, sexuálne zneužívaným, zanedbávaným deťom a obetiam domáceho násilia. Prevádzkuje štyri pobytové zariadenia - Krízové stredisko pre deti, Krízové stredisko pre matky s deťmi, Bezpečný ženský dom a dom na polceste pre ženy a matky s deťmi Útulok Bezpečný dom, tri ambulantné - Poradňa pre obete domáceho násilia, Intervenčné centrum pre deti, rodičov a rodiny, Vzdelávacie centrum EduCAN (preventívne a vzdelávacie aktivity pre školy, odbornú i neodbornú verejnosť, verejnú správu, políciu,...). A tiež pracuje v teréne a podieľa sa aktívne na legislatívnych a systémových zmenách v problematike ochrany detí pred násilím a obetí domáceho násilia.
Aj napriek tomu, že téma ochrany detí pred násilím sa javí byť úzko špecifická a týkajúca sa len jasne vymedzenej časti dospelých, opak je pravdou. Len spoločným úsilím, ktoré musí byť postavené na vedomostiach, je možná efektívna ochrana detí pred násilím. A práve s ohľadom na zvyšovanie povedomia a poznatkov o tejto problematike boli vytvorené kurzy, určené osobám pracujúcim s deťmi, ale aj rodičom a všetkým, ktorí sa v problematike ochrany detí chcú zorientovať http://e-learning.centrumslniecko.sk. Oba e-learningové kurzy sú bezplatné a po ich úspešnom absolvovaní obdržíte Potvrdenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum Slniečko, n. o.
Bottova 32/A
949 01 Nitra
ID: 3331108   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou