Dohodovanie rokovaní pre riaditeľa obchodu a ostatné admin práce

Centrum Prosperity, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Júl 2022
Táto práca je odmeňovaná na základe výkonu s paušálnou odmenou za rutinné administratívne práce. Možnosť získania mesačnej odmeny je 1 000 eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na živnosť, na pozíciu "Vedúca podpory predaja kurzov a školení" v spoločnosti Centrum Prosperity, ktorá poskytuje 20 rokov odbornú pomoc v riadení firiem a pracovníkov majiteľom firiem v SR a ČR.

Hlavnými činnosťami sú nasledovné požadované výsledky

• Dohodnuté rokovania s novými aj stálymi V.I.P. klientmi pre riaditeľa obchodu.
• Urobené záznamy do databázy kontaktov.
• Zaznamenané štatistiky.
• Prípravené doklady na rokovania.
• Prípravené občerstvenia v prípade rokovaní a prednášok.
• Udržaný poriadok na pracovisku a v dokladoch.
• Iné bežné administratívne práce.

Práca je jednoduchá, vyžaduje však zaškolenie a doškoľovanie v práci s klientom a pracovným tímom, preto je potrebné počítať s tým, že ide o živú a nie monotónnu prácu, ktorá sa neustále vyvíja a kladie nároky na celý personál a jeho kvalitu.

Práca je vhodná pre človeka, ktorý pracoval v MLM systéme, alebo predával služby cez telefón, kontaktoval telefonicky zákazníkov.

Pri zvládnutí základných počiatočných nezdarov a trochy nepohodlia zo skúsenosti vieme, že sa táto práca stáva zábavou, preto na tejto pozícii má šancu uspieť len človek, ktorý je v základe pozitívne naladený, vie sa síce aj nahnevať, ale netrvá mu dlho dostať sa opäť do dobrej nálady, rád sa zasmeje, zažartuje, vie si poradiť aj v ťažších situáciách, nečaká len na pokyny, ale sám vytvára príležitosti na obchod, dokáže cez telefón aj osobne iného povzbudiť a pomôcť mu prekonať zdánlivo, neprekonateľné prekážky.

V tejto práci dokáže uspieť len tímový hráč. Aj keď je "ťah na bránku" individuálny, nie je toto práca pre sólového hráča. Pracujeme v malom tíme, o to viac musíme džať spolu.

Takže ak máte chuť víťaziť s nami, a mať zmysluplnú prácu, pri ktorej sa dá zažiť nejedno dobrodružstvo, ozvite sa nám.

Ak máte chuť vybočiť z davu a naučiť sa ďaleko viac ako ktokoľvek z Vášho okolia, sme pripravení sa podeliť s Vami o kúsok nášho priestoru a času a spoločne sa vydať na cestu, ktorá prináša úžitok v živote.

Vyhradzujeme si právo neodpovedať na ponuky spolupráce, ktoré nie sú v súlade s požiadavkmi na spoluprácu.

• Spolupráca v dynamickom a profesionálnom partnerskom tíme
• Možnosť podpory profesionálneho a osobného rastu
• Kvalitné vzdelávanie
• Samostatné rozhodovanie
• Provízne odmeňovanie
• Spoločenská prestíž

Vašu žiadosť, profesijný životopis, fotografiu a výsledky z praxe alebo brigád, posielajte e-mailom na adresu [email protected]. Výber na túto pozíciu pozostáva z dvoch kôl. Pri prvom kole je potrebné mať naštudované údaje o spoločnosti a jej produktoch na www.centrumprosperity.sk, urobiť testy v rozsahu 1,5 hodiny a predrozhovor. Ak uspejete v prvom kole, budete pozvaný do druhého kola na osobný pohovor a záverečnú dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Obchodný ťah na bránku, chuť pracovať
• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Sebaistota
• Dobré organizačné schopnosti
• Dobrá znalosť gramatiky a štylistiky

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002 so sídlom v Martine.

Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie, kde si môžu zvyšovať kvalifikáciu v manažérskom odbore - riadení firmy a pracovníkov.

Medzi úspechy spoločnosti patrí zaškolenie vyše 300 stredných aj väčších podnikov v SR a ČR. Aktívnych firiem, ktoré mesačne školíme je približne dvadsať (to zahŕňa spoluprácu niekoľkoročných klientov).

Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota, Honda, BMW, Lavazza, Sony a iné.

To, čo o výsledkoch práce našej spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/.

Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný a profesionálny rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania sa v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4475301  Dátum zverejnenia: 1.12.2022