Asistentka lektora/účtovníčka

Centrum Prosperity, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu asistentky lektora, kumulovanú s účtovníckou prácou.

Obsahom tejto práce je:

- Dohodovanie termínov štúdia a ubytovania majiteľom firiem
- Priprava priestoru v akadémii a občerstvenia
- Objednávanie študijných materiálov
- Archivovanie študijných výsledkov
- Vedenie štatistík
- Vystavovanie certifikátov a pochvál
- Spracovanie podkladov na finančné plánovanie a zaúčtovanie dokladov

Toto miesto je vhodné pre vás, ak máte rada poriadok, systém, dokážete si sama poradiť v každodenných situáciách bez pomoci iných. Taktiež ak máte prax v podvojnom účtovníctve a rozumiete firemnej ekonomike.

V tíme Centra Prosperity je vítaný každý, kto sa chce naďalej vzdelávať a osobnostne rásť, má rád tímovú prácu a urobí všetko pre to, aby nikoho nebrzdil a pomáhal dosiahnuť spoločný cieľ.

Našou orientáciou je zabezpečenie kvalitných služieb majiteľom firiem z dôvodu zlepšenia podnikateľskej sféry, a zvyšovania životnej úrovne na Slovensku aj v Čechách. Taktiež aj zvyšovania životnej úrovne spolupracovníkov Centra Prosperity.

Ak sme vzbudili u vás záujem o danú prácu, dohodnite si osobný pohovor.

Budete spolupracovať s firmou, kde má manažment jasnú víziu a vždy budete vedieť, prečo niečo robíte. Pokiaľ si Vás na uvedenú pozíciu vyberieme, budeme Vám pomáhať, aby ste ďalej osobnostne a profesionálne rástli.

K Vášmu vzdelávaniu budeme pristupovať individuálne tak, aby to Vám samotnej dávalo zmysel.

Medzi naše benefity patrí možnosť realizovať vlastné návrhy a pracovať tímovo ale zároveň samostatne. Prácu iných si vážime.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis, motivačný list a fotografiu na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Asistencia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
POHODA (účtovníctvo) - Expert
.NET - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prácu ponúkame pani, ktorej sa páči, že sa môže starať o iných, a rada ich obslúži, ako aj rada samostatne pripraví všetko potrebné na prácu. Taktiež vie kvalitne účtovať v podvojnom účtovníctve a má v ňom prax minimálne 2 roky a prax v administratíve. Má dobrú znalosť slovenského jazyka, aby mohla správne čítať zákony. Rozumie tiež tomu, aké je dôležité vzdelávať majiteľov firiem a vrcholový manažment a sama sa ešte ďalej vzdeláva vo svojej práci, a aj v celkovom porozumení života. Bude prácu robiť preto, že je pre ňu hodnotná a zaujímavá, a preto, že sa rada zúčastňuje na aktivitách, ktoré sú spoločensky potrebné. Je to človek, ktorý sa nebojí prekážok a odmietnutia. Práve naopak. Sú pre ňu výzvou na to, aby ich prekonávala, riešila a nikdy sa nevzdala. Má rada súťaživú tímovú atmosféru. Sama pre seba a rodinu si chce ešte dopriať komfortnejší život. Spoluprácu si predstavujeme na čas dlhší ako je 5 rokov.

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002 so sídlom v Martine.

Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie, kde si môžu zvyšovať kvalifikáciu v manažérskom odbore - riadení firmy a pracovníkov.

Medzi úspechy spoločnosti patrí zaškolenie vyše 300 stredných aj väčších podnikov v SR a ČR. Aktívnych firiem, ktoré mesačne školíme je približne dvadsať (to zahŕňa spoluprácu niekoľkoročných klientov).

Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota, Honda, BMW, Lavazza, Sony a iné.

To, čo o výsledkoch práce našej spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/.

Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný a profesionálny rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania sa v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3501059  Dátum zverejnenia: 31.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1 000 eur