Logo Centrum pre rodinu - Poprad

Učiteľ v Montessori základnej škole (1.stupeň)

Centrum pre rodinu - Poprad

Miesto práce
Hviezdoslavova 2, Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základná škola Montessori akadémie hľadá do svojho tímu učiteľa/ku, ktorý/á je, alebo sa chce stať nadšencom Montessori pedagogiky a chcel/a by sa podieľať na rozvoji takejto školy.

Čo je pre nás dôležité?

Predovšetkým to, že si ťa montessori pedagogika získala a vnímaš ju ako úžasný vzdelávací systém, ktorého bohatstvo túžiš deťom odovzdať. Rád/a by si sprevádzal/a komunitu detí na ich ceste, budoval/a si s nimi krásne vzťahy a vytváral/a v tejto komunite milujúcu a prijímajúcu atmosféru.

Táto práca je pre teba, ak sa považuješ za učiteľa/ku, ktorý/á svoju
prácu vníma ako poslanie a túžiš dať deťom viac. Hľadáme človeka, ktorému bude na tejto komunite záležať a ktorý túži vytvoriť pre deti miesto, kde budú šťastné a ich rodičia spokojní. Do nášho tímu zapadneš, ak je vo vzťahoch na pracovisku je pre Teba dôležitá úprimnosť, serióznosť, priateľskosť a spolupráca.

Je fajn, ak bývaš v Poprade alebo okolí, prípadne si ochotný/á za prácou dochádzať.

Platové podmienky : Podľa platovej tarify + príplatky

Čo je dôležité pre Teba? Napíš nám!
Ak si to práve ty, koho hľadáme, ozvi sa nám prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo
na tel. číslo 0915 972 513
Viac informácii o našej akadémii nájdeš na www.montessoriakademia.sk
Tešíme sa!
S pozdravom základná škola Montessori akadémie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Poslaním Montessori akadémie je poskytovať kvalitné a svetovo uznávané vzdelávanie dr. Márie Montessori, ktoré podporuje akademickú excelentnosť a rozvíja u detí všetky kompetencie potrebné na to, aby sa zapojili do života ako silné osobnosti a úspešní lídri.
fb: facebook.com/montessoriskolka
ig: @montessoriakademia
www.montessoriakademia.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Spodná
Tel.: +421915972513
E-mail: poslať životopis
ID: 4813948  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac