Sestra na lôžkovom oddelení

Centrum pre liečbu drogových závislostí

Centrum pre liečbu drogových závislostí, Hraničná, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiac- ostatné mzdové náležitosti budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení
- odborná ošetrovateľská starostlivosť na základe individuálnych potrieb pacientov na lôžkovom oddelení, asistencia lekárovi pri diagnostických a terapeutických liečebných výkonoch, účasť na lekárskych vizitách

- sociálny program
- nárok na dovolenku vyšší ako zákonný nárok
- možnosť ďalšieho vzdelávania a bezplatného špecializačného štúdia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- vítaná špecializácia alebo certifikát v odbore ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii

Počet rokov praxe

2

Predmetom činnosti je poskytovanie ambulantnej a ústavnej liečebno-preventívnej starostlivosti pacientom s drogovou závislosťou a vykonávanie vedecko-výskumnej, výučbovej a koordinačnej činnosti v oblasti drogovej problematiky v rezorte zdravotníctva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3869959  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac