Psychológ

Centrum pre liečbu drogových závislostí

Miesto práce
Hraničná 2, 821 05, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2019 resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie psychodiagnostických vyšetrení, psychodiagnostické zisťovanie anamnézy pacientov
- Verbálna intervencia pri chorobných stavoch (psychických, psychosomatických)
- Poučenie a vedenie rodinného príslušníka
- Racionálna, náhľadová, krátkodobá terapia
- Vedenie komunity, skupinová terapia v rámci ambulantnej aj lôžkovej liečby, didaktické skupiny
- Nácvikové postupy v rámci individuálnej liečby

Jedná sa o pracovný pomer na zastupovanie počas MD/RD.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1117 EUR + osobný príplatok + prémie

- Možnosť kontinuálneho vzdelávania
- Účasť na odborných konferenciách
- Dodatková dovolenka

Prosíme uchádzačov o zaslanie motivačného listu a štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

magisterský titul z jednoodborového štúdia psychológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Predmetom činnosti je poskytovanie ambulantnej a ústavnej liečebno-preventívnej starostlivosti pacientom s drogovou závislosťou a vykonávanie vedeckovýskumnej, výučbovej a koordinačnej činnosti v oblasti drogovej problematiky v rezorte zdravotníctva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

P.O.Box 51
827 99 Bratislava
ID: 3651750   Dátum zverejnenia: 26.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1117 EUR + osobný príplatok + prémie