Sanitár

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580 € brutto/mesiac + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná a obslužná práca pri pacientoch v zdravotníckom zariadení, sprevádzanie pacientov na odborné vyšetrenia.

Podpora odborného vzdelania, preplácanie nadčasov, práca s kratším týždenným pracovným časom v porovnaní so Zákonníkom práce, nárok na dovolenku vyšší ako zákonný nárok.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štrukturovaný životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Požadujeme pozitívny vzťah k pacientom, spoľahlivosť, empatiu, flexibilitu. Vzdelanie sanitársky kurz a prax nie je podmienkou.

CPLDZ je jedným zo zariadení na liečbu závislosti od psychoaktívnych látok, ktoré vznikli v polovici 90-tych rokov ako reakcia na epidemický nárast užívateľov drog. Je zložené z dvoch úzko spolupracujúcich častí – ambulantnej a lôžkovej časti.

Adresa spoločnosti

Centrum pre liečbu drogových závislostí B.Bystrica
Cesta k nemocnici 55
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Končoková
Tel.: +421903901830, 0902 533 061
E-mail: poslať životopis
ID: 3414615   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 € brutto/mesiac + osobný príplatok