Sanitár

Centrum pre liečbu drogových závislostí Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580 € brutto/mesiac + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná a obslužná práca pri pacientoch v zdravotníckom zariadení, sprevádzanie pacientov na odborné vyšetrenia.

Podpora odborného vzdelania, preplácanie nadčasov, práca s kratším týždenným pracovným časom v porovnaní so Zákonníkom práce, nárok na dovolenku vyšší ako zákonný nárok.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štrukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Požadujeme pozitívny vzťah k pacientom, spoľahlivosť, empatiu, flexibilitu. Vzdelanie sanitársky kurz a prax nie je podmienkou.

CPLDZ je jedným zo zariadení na liečbu závislosti od psychoaktívnych látok, ktoré vznikli v polovici 90-tych rokov ako reakcia na epidemický nárast užívateľov drog. Je zložené z dvoch úzko spolupracujúcich častí – ambulantnej a lôžkovej časti.

Adresa spoločnosti

Centrum pre liečbu drogových závislostí B.Bystrica
Cesta k nemocnici 55
97401 Banská Bystrica
ID: 3414615   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 € brutto/mesiac + osobný príplatok