Hľadáme novú kolegyňu, či kolegu na oblasť komunikácie a sociálnych sietí pre DARUJME.sk

Centrum pre filantropiu n.o.

Baštová 5, Bratislava, Bratislava Region, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum pre filantropiu n.o. prevádzkuje online platformu DARUJME.sk – nástroj pre mimovládne organizácie na získavanie darov jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu, ktorá/ý bude pracovať na komunikačnej pozícií. S nástupom od mája 2022.

• Príprava komunikačnej a PR stratégie pre DARUJME.sk.
• Správa účtov na sociálnych sieťach DARUJME.sk – FB, Instagram, LinkedIn, súčasťou práce je aj príprava grafických podkladov, správa platených kampaní a aktívna komunikácia pri prebiehajúcich kampaniach a výzvach.
• Príprava a rozposielanie pravidelných mailchimpových newslettrov, súčasťou práce je aj správa a update databázy kontaktov.
• Príprava článkov na blog a rozvoj blogu DARUJME.sk, ide o aktívne vyhľadávanie tém z oblasti fundraisingu, darcovstva, filantropie a ich spracovávanie do blogu.
• Vyhodnocovanie analytických dát z jednotlivých nástrojov a navrhovanie zlepšení.
• Príprava tlačových správ.
• Správa, aktualizácia, update webstránky DARUJME.sk.
• Podpora pri príprave workshopov a webinárov.
• Podpora pre manažérku a koordinátorku DARUJME.sk.
• Spolupráca v tíme na vyššie spomenutých výstupoch
• Príprava podkladov pre PR Centra pre filantropiu, články, výročná správa, sociálne siete.

• prácu na jedinečnom projekte, s možnosťou získať vynikajúci prehľad o fungovaní mimovládnych organizácií na Slovensku;
• možnosť pracovať z domu podľa vzájomnej dohody;
• dobrý kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy;
• možnosť učiť sa od expertov na online darcovstvo;
• možnosť prichádzať s novými nápadmi, ideami a rozvíjať naše aktivity;
• možnosť účasti na vzdelávacích programoch;
• office v centre Bratislavy.

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je:
• predchádzajúca skúsenosť s prácou v mimovládnej organizácii, ideálne v oblasti fundraisingu alebo komunikácie;
• skúsenosť s DARUJME.sk, Mailchimpom alebo inými programami tohto typu;
• perfektná znalosť spisovnej slovenčiny, gramatiky a štylistiky.

Ponúkame:

V prípade záujmu pošlite životopis a priložte k nemu krátky motivačný list, prečo by ste chceli pracovať pre DARUJME.sk. Do motivačného listu popíšte skúsenosti, ktoré považujete za najdôležitejšie pre túto pozíciu. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zašlú aj motivačný list.

Vybraným uchádzačom dáme vypracovať časovo nenáročné zadanie, na základe ktorého budeme pozývať na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Canva - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

3

• má skúsenosť so správou sociálnych sietí a nasadzovaním reklamy;
• vie písať texty;
• je samostatný, zároveň vie pracovať v tíme;
• má pozitívny vzťah k technológiám a rád skúša nové možnosti, ovláda nástroje Office 365, Canva a WordPress;
• má zmysel pre detail a schopnosť dotiahnuť veci do konca;
• je komunikatívny, vie dobre poradiť v telefonickom aj mailovom kontakte;
• si vie dobre zorganizovať čas a má schopnosť prioritizovať úlohy,
• je pripravený na zmeny a neočakávané úlohy podľa aktuálnych potrieb;
• má dobrý všeobecný rozhľad;
• má podobné hodnoty ako uznávame my v Cpf.

Centrum pre filantropiu je nezisková organizácia, ktorej cieľom je aktívne prispievať k rozvoju a kultivácii darcovstva na Slovensku. Svojimi aktivitami chceme dosiahnuť, aby sa darcovstvo stalo bežnou súčasťou života občanov aj firiem.
Našou snahou je spájať tých, ktorí chcú darovať svoje zdroje - s tými, ktorí pomoc potrebujú a zároveň rozvíjať a rozširovať myšlienkový i fyzický priestor pre pôsobenie aktívnych ľudí vo verejný prospech.
V rámci napĺňania nášho poslania realizujeme aktivity podporujúce rozvoj darcovstva - firemného a individuálneho; vzdelávacie a výskumné aktivity na témy filantropie, dobrovoľníctva, občianskej spoločnosti, miestneho a regionálneho rozvoja; vzdelávacie, organizačné a informačné služby v oblasti prípravy, realizácie, manažmentu a hodnotenia grantových a iných rozvojových programov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4310224  Dátum zverejnenia: 21.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac