Projektový koordinátor

Centrum pre filantropiu n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 - 6 eur/hod v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Online oddelenie Centra pre filantropiu prevádzkuje dva projekty:

• Službu DARUJME.sk, ktorá pomáha získavať peniaze od individuálnych darcov v online prostredí
• Crowdfundingovú platforma StartLab

Do tímu hľadáme pracovitého a ústretového kolegu/kolegyňu na prácu 3 dni v týždni, s ktorým nadviažeme dlhodobú spoluprácu.

Vaša práca bude spočívať v:

Projekt DARUJME.sk:
• Telefonická a mailová komunikácii s neziskovkami, ktoré majú o službu záujem (nie aktívny sale)
• registrácia nových organizácií do systému DARUJME.sk,
• komunikácia s členmi poradného výboru - spracovanie registrácií nových používateľov, ich posudzovanie a odosielanie Rade projektu,
• podpora nových organizácií pri registrácii a zavedenie systému,
• odpovedanie na emaily a telefonáty s otázkami o službe počas jej využívania,
• obsluha interného systému,
• osobné konzultácie s neziskovkami.
• tvorba obsahu - blogy a mailingy,
• organizácia vzdelávacích seminárov.

Projekt StartLab:
• Komunikácia s autormi kampaní, konzultácie pred spustením kampane,
• Posudzovanie vhodnosti kampaní a zabezpečenie schvaľovacieho procesu,
• Obsluha interného systému,
• Odpovedanie na emaily od darcov,
• Vyúčtovanie a uzatváraní kampaní
• tvorba obsahu - blogy a mailingy.

Prácu budete robiť v spolupráci s projektovým manažérom a IT.

Pracujeme v neformálnej, rodinnej atmosfére - z práce, z kaviarne, či z domu.
Máme radosť z práce, ktorá dáva zmysel.

V prípade, že Vás ponuka práce zaujala, vypracujte prosím nižšie uvedenú úlohu (do 3 000 znakov) a zašlite spolu s Vašim životopisom.

- pozrite si náš blog na www.darujme.sk/blog a skúste pripraviť ďalší na ľubovoľnú tému.

Nebojte sa byť kreatívny, neexistuje nesprávne vypracovanie zadania.

V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý sleduje dianie okolo seba a má chuť a potrebu sám prispieť k tomu, aby sa naša krajina posúvala k lepšiemu.
Ideálny kandidát:
• má vzťah k technológiám,
• rád píše a vytvára obsah,
• má prehľad v treťom sektore.

Ďalšími dôležitými schopnosťami sú:
• výborné komunikačné zručnosti – slovom i písmom,
• chuť učiť sa pracovať s novými technológiami;
• dôslednosť a spoľahlivosť.

Centrum pre filantropiu je nezisková organizácie, ktorej cieľom je aktívne prispievať k rozvoju a kultivácii darcovstva na Slovensku.
Tento zámer CpF napĺňa tým, že slúži na podporu celého spektra verejnoprospešných účelov – rozvoju darcovstva, filantropie, charity, dobrovoľníctva či občianskeho aktivizmu.
Súčasťou misie CpF je rozvoj darcovstva v online prostredí, v rámci ktorého poskytujeme službu DARUJME.sk určenú výlučne neziskovým organizáciám a prevádzkujeme crowdfundingový portál StartLab ako priestor pre alternatívne získanie financií pre rôzne typy projektov a aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať a zlepšovať našu krajinu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Baštová 101372/5
811 03 Bratislava
ID: 3414445   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 - 6 eur/hod v závislosti od skúseností kandidáta