Psychológ

Centrum pre deti a rodiny Prievidza

Miesto práce
Koncová 364/36, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Od 1 035,5 EUR/mesiaczvýšená platová tarifa v závislosti od dĺžky odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná činnosť vykonávaná psychológom v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately, najmä poskytovanie odborných psychologických služieb v centre v záujme efektívneho fungovania zariadenia s dôrazom na duševné zdravie detí a mladých dospelých. Vykonávanie informačnej , diagnostickej, preventívnej a poradenskej činnosti pre centrum.

Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania pre zamestnanca pri výkone práce vo verejnom záujme:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania VK4/2021;
• motivačný list;
• kópia diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní;
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti odborného zamestnanca v zmysle zákona č.138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch;
• profesijný štruktúrovaný životopis;
• písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu a profesijnom štruktúrovanom životopise;
• písomný súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Ostatné znalosti

Microsoft Office Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zdravotná a psychická spôsobilosť, aktívny vodič, kooperácia a komunikácia, flexibilita, schopnosť efektívnej koordinácie, profesionalita, schopnosť zvládať stres a záťaž, schopnosť samostatného rozhodovania, tvorivosť.

Centrum pre deti a rodiny Prievidza je zariadenie zriadené na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie, a to na základe rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, neodkladného opatrenia alebo uložení výchovného opatrenia. Zabezpečuje odborné činnosti v oblasti sociálnej práce, pedagogiky, špeciálnej predagogiky, ošetrovateľstva a psychológie. Centrum vykonáva opatrenia pobytovou ako aj ambulantnou a terénnou formou na pracovisku v Prievidzi a v Handlovej.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4225530  Dátum zverejnenia: 21.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 035,5 EUR/mesiac