Údržbár, vodič

Centrum pre deti a rodiny Piešťany

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva údržbárske práce na budovách Centra pre deti a rodiny ( Detský domov )- priebežne odstraňuje vzniknuté závady a nedostatky- zabezpečuje preventívne kontroly automobilov Centra pre deti a rodiny- drobné elektrotechnické montáže ( zámky, zásuvky, žiarovky, poistky, atď. )- prípadne drobné rekonštrukčné práce, vozí deti na lekárske vyšetrenia, vykonáva ďalšie práce na základe pridelenia priamym nadriadeným.

- finančný príspevok na stravu

- príspevok do 3. dôchodkového piliera

- benefity zo sociálneho fondu

- osobný príplatok po skončení skúšobnej doby

- príspevok na rekreáciu

Vopred ďakujeme za všetky ponuky, avšak na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači , ktorých budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť, technická gramotnosť, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť, praktické myslenie

Centrum pre deti a rodiny Piešťany (Detský domov ) je prostredie utvorené a usporiadané na účely vykonávania rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, predbežného opatrenia a o uložení výchovného opatrenia. Centrum pre deti a rodiny dočasne nahrádza dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie.
Ak ústavná starostlivosť skončí dosiahnutím plnoletosti alebo predĺžením ústavnej starostlivosti do 19 rokov veku, môže mladý dospelý požiadať Centrum pre deti a rodiny o poskytovanie starostlivosti až do jeho osamostatnenia sa, najdlhšie do 25 rokov veku. Osamostatnenie na účely tohto zákona je zabezpečenie si bývania a schopnosť samostatne sa živiť (§ 49 zákona).
Zmena legislatívy od 01.01.2019 , ktorá priniesla aj zmena názvu Detského domova na Centrum pre deti a rodiny.
ID: 4787936  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac