Vychovávateľ

Centrum pre deti a rodiny Nitra

Miesto práce
Dlhá 179, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
1.9.2022
1 096,5 EUR/mesiacUvedená základná zložka mzdy v hrubom je platová tarifa bez sumy zvýšenia platovej tarify, ktorá sa určuje na základe započítanej praxe pedag. zam. s VŠ II a bez príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno-vzdelávacia individuálne orientovaná činnosť zameraná na rozvoj tvorivých schopností detí s nariadenou ústavnou starostlivosťou, predbežným opatrením a výchovným opatrením vrátane vypracúvania programov výchovnej činnosti s využitím špeciálnych výchovných metód. Starostlivosť o telesný a duševný vývoj zverených detí na samostatnej skupine. Z hľadiska výchovnej činnosti, hodnotí psychomotorický vývoj dieťaťa, spolupracuje so psychológom, sociálnym pracovníkom a špeciálnym pedagógom.

Kolektívna zmluva
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

- práca v nepretržitej prevádzke
- práca v sobotu, nedeľu a vo sviatok
- Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú Vysokoškolské vzdelanie v zmysle Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pedagogika, pedagogika - vychovávateľstvo.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, prirodzená autorita, samostatnosť, práca s deťmi s problémovým správaním

Celoročná starostlivosť o deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou
Kapacita 82 detí a mladých dospelých
Počet zamestnancov 77 (administratíva, prevádzka, výchova, ošetr. a opatr. starostlivosť, sociálna starostlivosť)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3254068  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 096,5 EUR/mesiac