Sociálny pracovník

Centrum pre deti a rodiny Lučenec

Miesto práce
Železničná 1213/26, Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Od 1 027 EUR/mesiacZaradenie podľa platovej triedy 8 a platového stupňa podľa započítanej praxe platovej tabuľky v zmysle Zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna práca a poradenstvo pre fyzické osoby pri výkone opatrení SPODaK v zaradení sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately a koordinačná činnosť pri vypracúvaní individuálnych plánov rozvoja osobnosti dieťaťa alebo mladého dospelého, individuálnych plánov sociálnej práce s rodinou vrátane terapie v zariadení sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately.

príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS

Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania:

a) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania;
b) motivačný list;
c) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní;
d) profesijný štruktúrovaný životopis vo formáte EUROPAS;
e) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu, a profesijnom štruktúrovanom životopise;
f) písomný súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
g. čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

pozitívny vzťah k deťom, profesionalita, komunikatívnosť, flexibilita, empatia, trpezlivosť, záujem ďalej sa vzdelávať, odolnosť voči záťaži, schopnosť pracovať v tíme, znalosť metód sociálnej práce

Centrum pre deti a rodiny je prostredie utvorené a usporiadané na účely vykonávania rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, predbežného opatrenia a o uložení výchovného opatrenia. Centrum dočastne nahrádza dieťaťu jeho prirodzené rodinné alebo náhradné rodinné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4069712  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 027 EUR/mesiac