Vedúci úseku starostlivosti o dieťa - sociálny pracovník

Centrum pre deti a rodiny Lučenec

Miesto práce
Železničná 1213/26, Lučenec
Termín nástupu
1.9.2021
972 EUR/mesiacZákladná platová tarifa je podmienená odbornou praxou uchádzača zvýšená o 5 %- uvedená je minimálna výška mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť zverený úsek a podriadených zamestnancov;
- zodpovednosť za výkon práce na úseku, za prenos a plnenie pracovných úloh;
- koordinácia činnosti pri vypracúvaní IPROD-ov, individuálnych plánov sociálnej práce, vrátane terapie;
- organizačné zabezpečenie fungovania zvereného úseku;
- vypracúvanie mesačných podkladov pre riaditeľku a personálne oddelenie;
- vedenie porád, hodnotenie zamestnancov, predkladanie návrhov na zlepšenie;
- návrh a realizovanie stratégie úseku starostlivosti o dieťa v zmysle vízie centra;
- spracovanie a odprezentovanie plánu odborného rozvoja podriadených zamestnancov a plánu inovácie riadenia na skupinách

- pružný pracovný čas;
- stravné lístky

Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania - t. j. 12/2021
- motivačný list
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- kópia výpisu z registra trestov, ktorý nie je starší ako 3 mesiace
- profesijný štruktúrovaný životopis vo formáte EUROPAS
- čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov
- súhlas so spracovávaním osobných údajov v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5 rokov

- prax v riadení zamestnancov
- kladný vzťah k deťom
- aktívny šofér

Centrum pre deti a rodiny je prostredie utvorené a usporiadané na účely vykonávania rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, predbežného opatrenia a o uložení výchovného opatrenia. Centrum dočastne nahrádza dieťaťu jeho prirodzené rodinné alebo náhradné rodinné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3737235  Dátum zverejnenia: 6.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 972 EUR/mesiac