Vedúci úseku starostlivosti o dieťa - sociálny pracovník

Centrum pre deti a rodiny Lučenec

Miesto práce
Železničná 1213/26, Lučenec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť zverený úsek a podriadených zamestnancov;
- zodpovednosť za výkon práce na úseku, za prenos a plnenie pracovných úloh;
- koordinácia činnosti pri vypracúvaní IPROD-ov, individuálnych plánov sociálnej práce, vrátane terapie;
- organizačné zabezpečenie fungovania zvereného úseku;
- vypracúvanie mesačných podkladov pre riaditeľku a personálne oddelenie;
- vedenie porád, hodnotenie zamestnancov, predkladanie návrhov na zlepšenie;
- návrh a realizovanie stratégie úseku starostlivosti o dieťa v zmysle vízie centra;
- spracovanie a odprezentovanie plánu odborného rozvoja podriadených zamestnancov a plánu inovácie riadenia na skupinách

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

platová tarifa od 806 € + príplatok vo výške 5 % z platovej tarify + príplatok za riadenie / mesačne

- pružný pracovný čas;
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontakt pre poskytnutie informácií:
- adresa centra: Centrum pre deti a rodiny Lučenec, Železničná 1213/26, 984 01 Lučenec;
- E-mail: [email protected];
- telefón: 047/2433035 - Ing. Andrea Jančová

Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania - t. j. 13/2019
- motivačný list
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- kópia výpisu z registra trestov, ktorý nie je starší ako 3 mesiace
- profesijný štruktúrovaný životopis vo formáte EUROPAS
- čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov
- súhlas so spracovávaním osobných údajov v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.8.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť viesť a rozvíjať podriadených v zmysle osobnosti a odbornosti;
- schopnosť riadiť jednotlivca, skupinu, tím;
- priamosť, čestnosť, otvorenosť v komunikácii, morálna bezúhonnosť

detský domov rodinného typu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Železničná 1213/26
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Jančová
Tel.: +421472433035
E-mail: poslať životopis
ID: 3737235   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   platová tarifa od 806 € + príplatok vo výške 5 % z platovej tarify + príplatok za riadenie / mesačne