Referent PaM

Centrum pre deti a rodiny Komárno

Miesto práce
Mieru, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie a spracúvanie personálnej agendy, mzdovej agendy

Sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám päť dní dovolenky navyše a aj príspevok na DDS.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu 6/2024,
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) až c),
e) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi zasielajte na adresu centra alebo e-mailom, ktoré sú uvedené v texte inzerátu. V prípade absencie niektorého z vyššie uvedených dokladov alebo v prípade nekompletných dokladov (bez originál podpisov) nebude uchádzač pozvaný na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, záujem vzdelávať sa, schopnosť pracovať v tíme, odolnosť voči záťaži.

Centrum pre deti a rodiny Komárno je zariadenie zriadené na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie na základe rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, o nariadení neodkladného opatrenia alebo o uložení výchovného opatrenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Dorotovičová
Tel.: +421352433011
E-mail: poslať životopis
ID: 4837288  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac