Sestra so špecializáciou

Centrum pre deti a rodiny Komárno

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti občanom v zariadení SPODaSK.

Odmeňovanie podľa základnej stupnice platových taríf – príloha č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu č. 27/2019
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) a c),
e) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti,
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
g) záujemca o zamestnanie predloží podľa § 58 zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov psychologický posudok vypracovaný na základe psychologického vyšetrenia nie starším ako jeden rok; v prípade nepredloženia centrum určí spôsob zabezpečenia psychologického vyšetrenia. Žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi prijímame nepretržite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore všeobecná sestra, ošetrovateľstvo

Odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností:
- ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii,
- ošetrovateľská starostlivosť v komunite,
(možné doplniť si počas výkonu práce) je vítaná.

Osobnostné predpoklady
spoľahlivosť
komunikatívnosť

Centrum pre deti a rodiny Komárno je zariadenie zriadené na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie na základe rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, o nariadení neodkladného opatrenia alebo o uložení výchovného opatrenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3839129  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac