Vychovávateľ / Pomocný vychovávateľ

Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacPlus príplatky za soboty, nedele, sviatky, noc. V závislosti od vzdelania a dĺžky praxe uchádzača. Prax nie je podmienkou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie starostlivosti deťom a plnoletým fyzickým osobám na základe plánov v centre pre deti a rodiny (detský domov).

Zabezpečovanie primárnych potrieb a výchovy deťom / plnoletým fyzickým, osobám.

Podieľanie sa na spoločných aktivitách a dennom programe v Centre  pre deti a rodiny (detský domov ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Požadované vlastnosti:
pozitívny vzťah k deťom, samostatnosť, zodpovednosť, trpezlivosť, komunikačná zdatnosť, chuť odborne rásť, empatia, flexibilita, schopnosť zvládať stres a záťažové situácie, morálna bezúhonnosť, schopnosť tímovej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca:
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- psychická spôsobilosť v zmysle zákona § 58 Z. č. 305/2005 Z. z.

Jazykové znalosti:
Ovládanie úradného jazyka

Centrum zabezpečuje starostlivosť o deti pobytovou formou v nepretržitej prevádzke, odbornú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť, výchovné činnosti pre deti a mladých dospelých, z ktorých väčšina má špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby
v dôsledku nepriaznivého zdravotného stavu, rôznych druhov zdravotného znevýhodnenia .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Rebrošová
Tel.: +421908187855
E-mail: poslať životopis
ID: 4637538  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac