Vychovávateľ

Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
dohodou
989 EUR/mesiacod 989,00 € (v závislosti od vzdelania, kariérového stupňa a dĺžky odbornej praxe) + zákonné príplatky (soboty, nedele, sviatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je vychovávateľ v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately zaradený do príslušného kariérového stupňa podľa najvyššieho dosiahnutého vzdelania. Poskytovanie starostlivosti maloletým deťom a mladým dospelým na špecializovanej samostatne usporiadanej skupine v prostredí nášho centra.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
a) Písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
b) Motivačný list
c) Profesijný štruktúrovaný životopis
d) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa požadovaných kvalifikačných predpokladov
e) Písomný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s nariadením GDPR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Kvalifikačné predpoklady:
v zmysle Vyhlášky č. 1/2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca:
- bezúhonnosť v zmysle § 15 zákona č. 138/2019 Z. z.
- zdravotná spôsobilosť v zmysle § 16 zákona č. 138/2019 Z. z.
- psychická spôsobilosť v zmysle zákona § 58 Z. č. 305/2005 Z. z.

Jazykové znalosti:
Ovládanie úradného jazyka

Požadované vlastnosti:
samostatnosť, zodpovednosť, komunikačná zdatnosť, schopnosť motivovať a rozvíjať seba aj iných, chuť odborne rásť, empatia, flexibilita, schopnosť zvládať stres a záťažové situácie, morálna bezúhonnosť
znalosť MS Office

Centrum zabezpečuje starostlivosť o deti pobytovou formou v nepretržitej prevádzke, odbornú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť, výchovné činnosti pre deti a mladých dospelých, z ktorých väčšina má špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby
v dôsledku nepriaznivého zdravotného stavu, rôznych druhov zdravotného znevýhodnenia .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4541439  Dátum zverejnenia: 1.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 989 EUR/mesiac