Mzdový účtovník v rozpočtovej organizácii/Personalista

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská

Miesto práce
Učiteľská 42, 821 06 Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacMzda 1200€ je základný plat- brutto, platí pre záujemcu s dosiahnutým vzdelaním s maturitou. Výška hrubej mzdy závisí od najvyššieho dosiahnutého stupňa vzdelania- bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy v zariadení sociálno-právnej ochrany- Centrum pre deti a rodiny( štátne zariadenie),
- organizácia náborov nových zamestnancov (selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov, výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti),
- inzerovanie voľných pracovných miest
- komplexné spracovanie personálnej agendy, pripravovanie obsahovej stránky pracovných zmlúv, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce, Zákonom o výkone práce vo verejnom záujme a Zákonom o pedagogických a odborných zamestnancoch,
- komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov (ZP, SP)
- zabezpečovanie riadneho uplatňovania mzdových predpisov, tarifných sústav a nad tarifných zložiek u všetkých zamestnancov organizácie, vystavenie správnych platových dekrétov
- spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov, mesačných výplatných pások,
- spracovávanie príspevkov na stravovanie
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.),
- príprava mesačných a kvartálnych mzdových uzávierok, výkazov
- ročné zúčtovanie dane a poistného
- vypracovanie štatistických výkazov, prehľadov a hlásení

- práca v štátnom zariadení- záruka stability práce
- 5 dní dovolenky navyše a iné benefity vyplývajúce z Vyššej kolektívnej zmluvy- bude upresnené na osobnom pohovore

Vzhľadom na očakávaný väčší záujem o túto pracovnú pozíciu si CDR BA- Učiteľská vyhradzuje právo na neodpovedanie všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám a následne budú telefonicky kontaktovaní. Všetkým ostatným vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, personálny manažment, ekonómia, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Práca s počítačom - Expert
E-mail - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

mzdové účtovníctvo, personalistika, personálny manažment, ekonómia

Počet rokov praxe

3

flexibilita, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská je zariadenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately vykonávajúce pobytové opatrenia súdu. Pobytové opatrenia zariadenie vykonáva pre deti a mladých dospelých po ukončení ústavnej starostlivosti. Od 1.1.2019 zariadenie vykonáva aj ambulantné a terénne opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Do 31.12.2018 bol názov zariadenia Detský domov Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4528792  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac