Profesionálny náhradný rodič

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 034 EUR/mesiac+ príplatky ku mzde za odpracované roky a počet pridelených detí- toto bude upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálny rodič je zamestnancom Centra pre deti a rodiny BA- Učiteľská, ktorý zabezpečuje komplexnú starostlivosť 24 denne a 7 dni v týždni o deti zverené Okresným súdom vo svojom domácom prostredí. Náplň práce spočíva vo výchove a opatere dieťaťa v závislosti od jeho veku(0-6 rokov), zabezpečení zdravotnej starostlivosti, vedení pedagogickej dokumentácie, vytváraní individuálneho plánu pre dieťa. Prosím o reagovanie uchádzačov, ktorí bývajú max. 50 km od Bratislavy na všetky smery.

- práca v domácom prostredí
- vzdelávania a supervízie
- podpora odborného tímu v zložení psychológa a sociálneho pracovníka

Uchádzačom o voľnú pracovnú pozíciu oznamujeme, že nie je podmienkou v čase reagovania na ponuku mať absolvovanú prípravu na profesionálne náhradné rodičovstvo. Po úspešnom absolvovaní prijímacieho pohovoru vieme zabezpečiť túto prípravu aj s následným získaním certifikátu ako aj vyšetrenie psychickej spôsobilosti.
Prosím o reagovanie uchádzačov, ktorí bývajú max. 50 km od Bratislavy na všetky smery.

Nižšie uvádzame zoznam požadovaných dokladov, ktoré bude potrebné predložiť po úspešnom zvládnutí pohovoru:

a) písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície,
b) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
c) bezúhonnosť,
d) psychická spôsobilosť pre prácu s deťmi.

Vami zaslané životopisy budú posúdené a vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Základy
E-mail - Základy

- pozitívny vzťah k deťom,
- skúsenosti s výchovou detí,
- chuť získavať nové skúsenosti a hľadať nové riešenia,
- zodpovednosť,
- trpezlivosť,
- flexibilita,
- odolnosť voči záťaži,
- dobré rodinné zázemie, schopnosť pracovať s tímom Centra pre deti a rodiny

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská je zariadenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately vykonávajúce pobytové opatrenia súdu. Pobytové opatrenia zariadenie vykonáva pre deti a mladých dospelých po ukončení ústavnej starostlivosti. Od 1.1.2019 zariadenie vykonáva aj ambulantné a terénne opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Do 31.12.2018 bol názov zariadenia Detský domov Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4108348  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 034 EUR/mesiac