Sociálny pracovník / liečebný pedagóg

Centrum pre deti a rodiny Adam

Miesto práce
Gbely-Adamov
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiacpríplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše centrum poskytuje odbornú pomoc v skupine plnoletých fyzických osôb za účelom resocializácie plnoletých osôb závislých od alkoholu, drog alebo patologického hráčstva.

Činnosti vykonávané na pozícii:
- poskytovanie odbornej pomoci klientom vo forme opatrení SPODaSK a poradenstva
- napomáhanie pri rozvoji alebo udržaní zručností, mentálnych schopností a základných sociálnych aktivít klientov
- komunikovanie s rodinou, úradmi a štátnymi inštitúciami

Ponúkame:
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- práca v skvelom tíme s bohatými odbornými skúsenosťami a širokým záberom podpory a zdieľania s kolegami
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- dynamická, tvorivá a aktívna práca
- pracovná doba 37,5 hod. týždenne

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím:
- štruktúrovaný životopis
- motivačný list, v ktorom stručne popíšte Vaše skúsenosti, a predovšetkým motiváciu pre prácu v našom centre a s našou cieľovou skupinou
- súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu

Ďakujeme všetkým, ktorí sa uchádzajú o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov s magisterským vzdelaním v odbore sociálna práca alebo liečebná pedagogika.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, liečebná pedagogika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobná zaangažovanosť na živote centra
- spoľahlivosť, plánovitosť, samostatnosť, organizačné schopnosti
- vyrovnanosť, pracovitosť, zmysel pre tímovú prácu a spoluprácu, zmysel pre spravodlivosť
- tvorivosť a iniciatíva, ochota pracovať na sebe, úprimnosť
- schopnosť rýchlej analýzy a riešenia problému

Centrum pre deti a rodiny Adam s akreditovaným resocializačným programom na podporu sociálneho začlenenia plnoletej fyzickej osoby závislej od alkoholu, drog alebo patologického hráčstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4176687  Dátum zverejnenia: 1.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac