Sociálny pracovník / Asistent sociálneho pracovníka

Centrum pre deti a rodiny Adam

Miesto práce
Gbely-Adamov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/mesiacpríplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s plnoletými osobami závislými na psychoaktívnych látkach v zmysle zákona 305/2005. Rozvoj zručností klienta za účelom osvojenia pracovných návykov a zručností pri vykonávaní pracovných aktivít pod odborným vedením s cieľom obnovy, udržania alebo rozvoja schopností, mentálnych schopností a pracovných schopností, podpory zodpovednosti, samostatnosti, spolupráce a základných sociálnych aktivít a zručností klienta. (najmä nácvik remeselných zručností, nácvik samoobslužných činností a sociálna komunikácia).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, pedagogika, všeobecné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

VŠEOBECNÉ SPOSOBILOSTI:
organizovanie a plánovanie práce
motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
osobnostný rozvoj

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
iniciatívnosť
trpezlivosť
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Centrum pre deti a rodiny Adam s akreditovaným resocializačným programom na podporu sociálneho začlenenia plnoletej fyzickej osoby závislej od alkoholu, drog alebo patologického hráčstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4005594  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac