Logopéd

Centrum poradenstva a prevencie, Kukučínova 473, Trenčín

Miesto práce
Nemocničná 4, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 240 EUR/mesiacZákladný plat podľa zákona č. 553/2033 Z.z., konečný plat závisí od znalostí a dĺžky praxe uchádzača (+ osobný príplatok a odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a terapeutickej činnosti v oblasti narušenej komunikačnej schopnosti u detí aj dospelých,
- poskytuje logopedické poradenstvo, odbornú pomoc a konzultácie zákonným zástupcom, metodickú podporu pedagogickým zamestnancom a odborným zamestnancom,
- poskytuje podľa potreby vyššie uvedené činnosti v rodine, škole alebo v školskom zariadení podľa individuálnych potrieb detí a žiakov.

- príspevok na III. pilier DDP,
- 5 dní dovolenky naviac podľa vyššej Kolektívnej zmluvy,
- príspevok na stravovanie,
- možnosť občasnej práce z domu.

Práca na plný úväzok na dobu určitú na 1rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.
Zoznam požadovaných dokladov:
● žiadosť o prijatie do zamestnania,
● profesijný životopis,
● kópia dokladov o vzdelaní,
● podpísaný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č..18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: 15.12.2023
Prosíme doklady zasielajte iba elektronicky na kontaktnú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našom centre. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

V súlade s Vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch PZ a OZ (príloha č. 14) a v súlade so zákonom č. 138/2019 Z.z. o PZ a OZ.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionalita,
- flexibilita,
- analytické myslenie.

Školské zariadenie zriadené v súlade so Zákonom č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Organizačne je zariadenie začlenené do rezortu školstva.
Poskytuje komplexnú psychologickú, špeciálno-pedagogickú, diagnostickú, výchovnú, poradenskú a preventívnu starostlivosť deťom od narodenia do ukončenia prípravy na povolanie, teda žiakom MŠ, ZŠ, SŠ aj VŠ vo svojej územnej pôsobnosti.
ID: 4652448  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac