Klientský pracovník pre obchod na diaľku , špecialista pre poistenie vozidiel

CENTRUM POISTENIA, s.r.o.

Miesto práce
Senica, Senica
Termín nástupu
1.7.2024
Od 1 300 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej hrubej mzdy 950 EUR brutto, zadefinovanej v pracovnej zmluve na TPP a z variabilnej zložky závislej od práce ,šikovnosti a výsledkov. OIhodnotenie sa väčšinou pohybuje po zapracovaní a skúšobnej dobe medzi cca 800 - 1600 EUR netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pobočky v Senici hľadáme spoľahlivého, zodpovedného, ambiciózneho , proobchodne založeného a pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer , ktorý bude schopný dynamicky a flexibilne reagovať na dopyty od našich obch. partnerov ( autopredajcov ) a  klientov , ktorým riešime požiadavky na diaľku (tel., e-mailom )  a rieši požiadavky, ktoré sú mu pridelené interne. Vyžadujeme pomáhať napĺňať víziu ,ciele a plány našej spoločnosti, vyhľadávať nové obchodné príležitosti a rozširovať našu klientsku základňu. Ak ste to Vy, máte šancu priložiť ruku k dielu a podporiť CENTRUM POISTENIA naďalej vytvárať stabilného partnera. Staňte sa aj Vy súčasťou CENTRA POISTENIA a sami pocíťte atmosféru profesionálnej tímovej práce.
Čo od Vás budeme očakávať?

• Výborná telefonická komunikácia

• Promptnosť pri vybavovaní požiadaviek.

• Administratívna práca.
• Vytváranie ponúk poistenia
• Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných poistných produktov.
• Aktívne vyhľadávanie klientov, informovanie klientov o produktoch na trhu a ich vysvetľovanie a tým zabezpečiť predaj produktov a profesionálnu starostlivosť o klientov.
• Spolupráca s tímom kolegov na pobočkách a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie.
Požiadavky na zamestnanca
• Bezúhonnosť
• Komunikatívnosť a flexibilita
• Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dôslednosť
• Dobrá znalosť PC - MS Office
• Ochota prispôsobiť sa klientom a pracovným povinnostiam,
• Chuť a snaha učiť sa nové veci
• Pozitívny prístup k ľuďom a k riešeniu ich problémov
• Hľadanie riešení pre procesy a klientov
• Snaha o osobnostný a profesijný rast
• Prax a skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve veľkou výhodou, no nie podmienkou

Okrem zaujímavej práce ponúkame:
• Podmienky pre finančný a profesijný rast
• Perspektíva
• PC a mobilný telefón na firemné účely
• Motivačná variabilná zložka, bonusové súťaže
• Teambuilding
• Školenia od profesionálov
• Podporujúci, ústretový a kooperujúci kolektív
• Stabilné a príjemné pracovné zázemie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 22 dní)

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft , Outloook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v komunikácií s klientami výhodou

Naša spoločnosť má 18 ročnú históriu, viac ako 50.000 klientov a kompletné portfólio produktov. Náš tím je zložený zo zamestnancov na TPP a PFA, ktorí sa venujú či už retailovým , alebo korporátnym klientom, ktorí riešia poistenie alebo úverové záležitosti.

Našou prioritou je rozšíriť tím o kolegov, ktorí sú špecialisti v našom odbore, budú úspešní obchodníci a podarí sa nám spoločne naplňovať našu víziu - pomôcť klientovi nájsť vždy čo najlepšie riešenie k jeho spokojnosti.

Máme zriadené oddelenie likvidácie, v ktorom pôsobia skúsení likvidátori, ktorí sa venujú poistným udalostiam našich klientov. Naši makléri preto nemusia riešiť likvidáciu poistných udalostí a venujú sa len klientovi.

Na západe Slovenska disponujeme pobočkami, ktoré sú umiestnené v centre miest. Sú otvorené každý pracovný deň nepretržite v rámci otváracích hodín. Riešime požiadavky klientov, či už za oblasť úverov alebo poistenia ale aj pri následnom servise a poistných udalostiach.

Sme spoločnosť založená s cieľom byť tu pre klientov nie len na diaľku, ale i fyzicky, čím sme filozofiu univerzálnych maklérskych spoločností, ktoré dokážu klientovi zabezpečiť produkty všetkých bánk a poisťovní, rozšírili o ďalšiu dimenziu - a to sú naše "front officové" pobočky.

Našim cieľom je spokojný klient, ktorý sa k nám opakovane vracia. Toto je pre nás rovnako i výzvou, aby sme neustále skvalitňovali naše služby pre klientov.

Bližšie informácie o spoločnosti: www.centrumpoistenia.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4638576  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac