Reagujte bez životopisu

Psychológ

Centrum poradenstva a prevencie, Kukučínova 473, Trenčín

Miesto práce
Kukučínova 473, Trenčín
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 064,5 - 1 336 EUR/mesiacosobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Psychologická prevencia, diagnostika, terapia, poradenstvo a starostlivosť o zdravý vývoj, výchovu a psychický rozvoj detí , mládeže.

Dovolenka naviac podľa vyššej kolektívnej zmluvy.
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Pracovné miesto je na dobu určitú na zástup MD
Požadované doklady:
žiadosť o prijatie do zamestnania
profesijný životopis
súhlas so spracovaním osobných údajov
doklady o ukončenom vzdelaní (doniesť osobne len v prípade pozvania na osobný pohovor)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor psychológia

Ostatné znalosti

Word, Excel, autlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

psychológ

Počet rokov praxe

3

Schopnosť pracovať v kolektíve, empatia, dôslednosť,

Školské zariadenie zriadené v súlade so Zákonom č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Organizačne je zariadenie začlenené do rezortu školstva.
Poskytuje komplexnú psychologickú, špeciálno-pedagogickú, diagnostickú, výchovnú, poradenskú a preventívnu starostlivosť deťom od narodenia do ukončenia prípravy na povolanie, teda žiakom MŠ, ZŠ, SŠ aj VŠ vo svojej územnej pôsobnosti.
ID: 3928491  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 064,5 EUR/mesiac