Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra kliniky jednodňovej chirurgie

Centrum Kramáre, spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 2 100 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy, benefity a odmeny závisia od dĺžky praxe, skúseností uchádzača a vykonanej práce .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca sestry na klinike jednodňovej zdravotnej starostlivosti
- starostlivosť o pacienta pred a po operačnom zákroku počas dňa, podľa dohody aj v
nočných službách
- vedenie dokumentácie o pacientoch
- práca s pacientom pri ambulantnom vyšetrení
- spolupráca s lekárom pri starostlivosti o pacienta
- asistencia pri lekárskom vyšetrení
- príprava a sterilizácia vyšetrovacích nástrojov a zdravotníckeho materiálu
- aplikácia liečiv formou injekcii i.m, i.v, formou infúzií
- samostatné terapeutické postupy poskytované na základe odporúčania lekára
- samostatné vyšetrenie pacienta na základe odporúčania lekára
- administratívna práca spojená s prácou zdravotnej sestry (objednávanie pacientov,
zapisovanie zdravotnej dokumentácie, platby .......)
- dezinfekcia pracovných plôch v priestoroch ambulancie
- ďalšia pracovná náplň podľa dohody so zamestnávateľom

Práca len počas pracovného týždňa, voľné víkendy, sviatky
Možnosť ďalšieho vzdelávania podľa záujmu a dohody so zamestnávateľom
Podpora zdravého životného štýlu prostredníctvom špeciálnych programov

práca vhodná aj pre absolventov SZŠ a vysokoškolského štúdia 1.a 2. stupňa, ktorým umožníme zaškolenie sa a doplnenie vzdelania prostredníctvom vzdelávacích programov

Informácie o výberovom konaní

životopis prosíme posielať na kontaktnú mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, empatia
pri starostlivosti o pacienta, ochota pomáhať
chuť ďalej sa vzdelávať vo vybranom odbore
lojálnosť voči zamestnávateľovi

Zdravotné zariadenie s moderným materiálno-technickým vybavením s pobočkami v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši. V Bratislave poskytujeme zdravotnú starostlivosť v moderne vybavenej klinike pre deti a dospelých pacientov v odbore otorinolaryngológia, chirurgia hlavy a krku, detská urológia, estetická chirurgia. V Liptovskom Mikuláši sme našim pacientom k dispozícii v priestoroch novovybudovanej polikliniky v centre mesta. Zameriavame sa na poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odboroch ušno-nosovo-krčné (ORL), chirurgia, interná medicína, ortopédia, všeobecné lekárstvo pre dospelých, plastická chirurgia a estetická medicína. Obidve kliniky ponúkajú našim pacientom okrem vyšetrenia a diagnostiky aj operačné riešenie zdravotného stavu v prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje. Pacientom umožňujeme vyšetrenie na objednanie prostredníctvom recepcie, a tak minimalizovať dobu, ktorú pacient strávi čakaním na vyšetrenie. Náš proklientský a profesionálny prístup oceňujú pacienti zo širokého okolia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911666  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac