Zdravotná sestra

Centrum Kramáre, spol. s r.o.

Miesto práce
Limbová 22, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.3.2020
950 EUR/mesiacvýška mzdy, benefity a odmeny závisia od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) vedenie dokumentácie o pacientoch
b) spolupráca s lekárom pri starostlivosti o pacienta
c) asistencia pri lekárskom vyšetrení
d) príprava a sterilizácia vyšetrovacích nástrojov a zdravotníckeho materiálu
e) aplikácia liečiv formou injekcii i.m, i.v, formou infúzií
f) samostatné terapeutické postupy poskytované na základe odporúčania lekára
g) samostatné vyšetrenie pacienta na základe odporúčania lekára
h) administratívna práca spojená s prácou zdravotnej sestry (objednávanie pacientov, zapisovanie zdravotnej dokumentácie, platby .......)
i) dezinfekcia pracovných plôch v priestoroch ambulancie

životopis a motivačný list prosíme posielať na kontaktnú mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, empatia
pri starostlivosti o pacienta
chuť ďalej sa vzdelávať vo vybranom odbore

Zdravotné zariadenie s moderným materiálno-technickým vybavením s pobočkami v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši. V Bratislave poskytujeme zdravotnú starostlivosť v moderne vybavenej klinike pre deti a dospelých pacientov v odbore otorinolaryngológia, chirurgia hlavy a krku, detská urológia, estetická chirurgia. V Liptovskom Mikuláši sme našim pacientom k dispozícii v priestoroch novovybudovanej polikliniky v centre mesta. Zameriavame sa na poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odboroch ušno-nosovo-krčné (ORL), chirurgia, interná medicína, ortopédia, všeobecné lekárstvo pre dospelých, plastická chirurgia a estetická medicína. Obidve kliniky ponúkajú našim pacientom okrem vyšetrenia a diagnostiky aj operačné riešenie zdravotného stavu v prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje. Pacientom umožňujeme vyšetrenie na objednanie prostredníctvom recepcie, a tak minimalizovať dobu, ktorú pacient strávi čakaním na vyšetrenie. Náš proklientský a profesionálny prístup oceňujú pacienti zo širokého okolia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3854504  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac