Komunitný organizátor, komunitná organizátorka

Centrum komunitného organizovania

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
04.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/prvé 3 mesiace, následne 780 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum komunitného organizovania v rámci projektu „Komunitné organizovanie v Banskobystrickom kraji“ chce pomôcť aktívnym občanom, občiankám a iniciatívam, ktoré sa zaujímajú o veci verejné vo svojom meste alebo obci.

Hľadáme občanov, občianky a iniciatívy, ktoré:

* realizujú, resp. majú záujem realizovať projekty zamerané na pravidelné zapájanie verejnosti do plánovacích a rozhodovacích procesov na miestnej úrovni;
* majú záujem budovať stabilnú organizáciu občanov a občianiek, ktorí sa aktívne zapájajú do verejného života;
* sú pripravené systematický komunikovať so zástupcami miestnej samosprávy;
* rešpektujú rôznorodosť svojej komunity, podporujú inklúziu rôznych znevýhodnených skupín.

Centrum komunitného organizovania ponúka plný pracovný úväzok a ďalšiu podporu pre záujemcov a záujemkyňe o vyššie uvedené aktivity z celého Banskobystrického kraja.

Požiadavky na záujemcu/záujemkyňu:

* komunikačné a organizačné schopnosti;
* otvorený/otvorená novým nápadom a názorom;
* ochotný/ochotná a schopný pracovať v tíme;
* ochota príležitostne pracovať aj vo večerných hodinách a cez víkendy;
* byť schopný/schopná plniť administratívne úlohy (záznamy a správy);
* organizovanie a vedenie malých pracovných stretnutí;
* vedenie osobných rozhovorov a stretnutí s obyvateľmi s cieľom identifikovať potenciálnych miestnych aktivistov a dobrovoľníkov;
* vytváranie aktívnych skupín obyvateľov;
* výhodou je skúsenosť s prácou v mimovládnej organizácii a anglický jazyk (nie je podmienka).

Medzinárodné tréningy a školenia
Teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a uchádzačky.

Informujeme Vás, že Centrum komunitného organizovania so sídlom na Námestí mládeže 587/17, Zvolen, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.cko.sk/gdpr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna komunitná práca, komunitné budovanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnosť pracovať v netradičnom pracovnom čase ( popoludní, večer, prípadne niekedy víkend)
Výborné komunikatívne zručnosti, asertivita,
Anglický jazyk aspoň komunikatívne je výhodou..

CKO je mimovládna organizácia, ktorá podporuje a presadzuje aktívnu účasť občanov a občianiek v procesoch verejného rozhodovania, napomáha občanom a občiankám pri formulovaní a obhajobe ich prirodzených záujmov.
Vytvára platformu pre efektívnu spoluprácu medzi občanmi a občiankami, verejnosťou a podnikateľským sektorom pri všestrannom rozvoji komunít.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1563807  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/prvé 3 mesiace, následne 780 EUR