Učiteľka v jasliach/škôlke

Centrum HAPPY, s. r. o.

Miesto práce
Gruzínska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 350 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme tri pani učiteľky na naše prevádzky v Karlovej Vsi, v Prievoze a v Rovinke.

- práca v jasličkách s deťmi od 8.mes. do 3r.
- socializácia detí
- dodržiavanie a realizácia už vytvoreného vzdelávacieho programu
- pohybové aktivity s deťmi
- tvorivé dielničky s deťmi
- dbanie o čistotu detí, ich správny vývoj a rozvoj, dbať na rozvoj reči
- maximálna ústretovosť rodičom, aj k ich mnohokrát vysoko individuálnym a náročným požiadavkám
- komunikácia s rodičmi detí na dennej báze,
- administratíva (písanie denného záznamu o každom dieťati)
- hygiena detí
- bežné denné upratovanie pracoviska
Ide o psychicky i fyzicky náročnú aktívnu prácu 8 hodín denne, všetky pracovné dni v roku. Prevádzka je otvorená 7 - 17:30 hod, smeny si rozdeľujú 2-3 vychovávateľky medzi sebou.

mladý stabilný kolektív
férové jednanie
motivačné odmeny
práca iba Po-Pi v stabilnom čase
zvýšenie platu po skúšobnej dobe
kariérny postup

Prosíme o kontakt výhradne e-mailom. Ľudí, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať telefonicky a pozveme ich na osobný pohovor. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov (niekoľko stoviek) v minulom období, neúspešných uchádzačov nebudeme spätne kontaktovať. Prosím, keďže celú databázu spracúva jeden človek, nemajte nám to za zlé. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotník, pedagóg, psychológ, angličtinár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

práca s detským kolektívom (nie MD)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme trpezlivého a láskyplného človeka milujúceho deti, ktorému nevadí detský plač, prebaľovanie, chorobnosť. Ak taký nie ste, je zbytočné sa hlásiť, v tejto práci sa to veľmi rýchlo ukáže. Priestory škôlky sú pod nepretržitým kamerovým systémom v on-line vysielaní, ktoré si pozerajú rodičia detí, preto žiadame aby sa hlásili len uchádzači, ktorí majú záujem naozaj pracovať, nie oddychovať v práci :) U nás to skutočne nie je možné, chceme byť prvotriedne a vysoko kvalitné zariadenie, preto hľadáme človeka, ktorý nám pomôže tento cieľ naplniť.

Centrum Happy je sieť súkromných jaslí a škôlok v Bratislave - detské jasle, škôlky pre deti prevažne vo veku 1-3 a 2-6 rokov. Svojim malým klientom aj ich rodinám ponúkame odborné, kvalitné a komplexné služby, rodinnú atmosféru a vysoko nadštandardný prístup. Bližšie informácie na www.centrumhappy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4297946  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac