Pedagogička / zdravotníčka / psychologička / angličtinár v detských jasliach/ škôlke

Centrum HAPPY, s. r. o.

Miesto práce
Nad lúčkami 4, 841 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 -1200 EUR/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s deťmi vo veku 2 - 5 roka v škôlke na Nobelovej ulici (BA Nové Mesto)
- socializácia detí
- dodržiavanie a realizácia už vytvoreného programu
- pohybové aktivity s deťmi
- tvorivé dielničky s deťmi
- dbanie o čistotu detí, ich správny vývoj a rozvoj, dbať na rozvoj reči
- odúčanie od plienok
- kŕmenie detí
- maximálna ústretovosť rodičom, aj k ich mnohokrát vysoko individuálnym a náročným požiadavkám
- komunikácia s rodičmi detí na dennej báze
- administratíva (písanie denného záznamu o každom dieťati)
- hygiena detí - umývanie, prebaľovanie
- bežné denné upratovanie pracoviska
- PRAX S KOLEKTÍVOM MALÝCH DETÍ PODMIENKOU

Uprednostníme zdravotnú sestru alebo pedagogičku s praxou. Ide o psychicky i fyzicky náročnú aktívnu prácu 8 hodín denne, všetky pracovné dni v roku. Prevádzka je otvorená 7 - 18 hod, smeny si rozdeľujú vychovávateľky medzi sebou.

Uprednostníme prácu na živnosť.

mladý stabilný kolektív
férové jednanie
preplácané choroby a dovolenky
motivačné odmeny
práca iba Po-Pi v stabilnom čase
firemná strava
možnosť výhodného umiestnenia dieťaťa

Prosíme o kontakt výhradne e-mailom. Ľudí, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať telefonicky a pozveme ich na osobný pohovor. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov (niekoľko stoviek) v minulom období, neúspešných uchádzačov nebudeme spätne kontaktovať. Prosím, keďže celú databázu spracúva jeden človek, nemajte nám to za zlé. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2019 (ostáva ešte 58 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotník, pedagóg, psychológ (NIE SOCIÁLNA PRÁCA), humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

práca s detským kolektívom (nie MD)
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme trpezlivého a láskyplného človeka milujúceho deti, ktorému nevadí detský plač, prebaľovanie, chorobnosť. Ak taký nie ste, je zbytočné sa hlásiť, v tejto práci sa to veľmi rýchlo ukáže. Priestory sú pod nepretržitým kamerovým systémom v on-line vysielaní, ktoré si pozerajú rodičia detí, preto žiadame aby sa hlásili len uchádzači, ktorí majú záujem naozaj pracovať, nie oddychovať v práci :) U nás to skutočne nie je možné, chceme byť prvotriedne a vysoko kvalitné zariadenie, preto hľadáme človeka, ktorý nám pomôže tento cieľ naplniť.

Centrum Happy je sieť súkromných jaslí a škôlok v Bratislave - detské jasle, škôlky pre deti prevažne vo veku 1-3 a 2-6 rokov. Svojim malým klientom aj ich rodinám ponúkame odborné, kvalitné a komplexné služby, rodinnú atmosféru a vysoko nadštandardný prístup. Bližšie informácie na www.centrumhappy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nad lúčkami 4
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3552890   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 -1200 EUR/mesiac + odmeny