Predajca zájazdov na pobočke CA Centrum dovoleniek s.r.o.

Centrum dovoleniek s.r.o.

Miesto práce
Veterná, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
740 EUR/mesiac+ Odmeny a bonusy v závislosti od dosiahnutého osobného výsledku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná agentúra Centrum dovoleniek je cestovná agentúra zameraná na provízny predaj slovenských, českých a rakúskych cestovných kancelárií. Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Trnave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Predajca zájazdov.

Náš team na pobočke má aktuálne 2 členov. Popri tom nám pomáhajú ešte naše naj brigádničky. S nami sa nudiť určite nebudete, všetko je podriadené tímovej práci.

Ak si to už robil/a, vieš do čoho ideš. Ak si to nerobil/a, tak si to ešte dobre premysli, pretože tvoj deň bude vyzerať asi nasledovne:

• ráno prídeš do práce trochu skôr, aby si stihla kávu, raňajky,
• preberieš si svoje maily, pokyny, objednávky a obvoláš klientov,
• pre klienta znesieš aj modré z neba,
• jediné čo nedokážeš spraviť, že mu nájdeš dovolenku letecky do 300 € pre dvoch - škoda ;)
• popri tom zdvihneš ešte ďalších 10 hovorov,
• samozrejme vypisuješ zmluvy a odpovedáš na hromadu emailov,
• často sa ti stane, že budeš musieť potiahnuť aj nadčas, ale tak to v cestovnom ruchu proste chodí,
• že občas dostaneš službu práve cez víkend ti neprekáža, pretože si zarobíš niečo navyše,
• stále si veselá, pretože práve toto ťa veľmi baví - vybaviť ľuďom ich najlepšiu dovolenku v živote.

• plat fix + odmeny. Všetko závisí od tvojich schopností,
• služobné cesty po celom svete,
• celoročné cestovné poistenie,
• firemná dovolenka,
• voľný vstup do fitnesscentra,
• zaujímavé interné školenia.

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME O ZASLANIE VÁŠHO CV NA : [email protected]
Predmet: Trnava - TPP

ŽIVOTOPISY NA INÝ MAIL NEBUDÚ AKCEPTOVANÉ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO BY BOLO FAJN, KEBY SI VEDEL/A:
• byť dobrý tímový hráč,
• milovať cestovný ruch,
• dochvíľnosť,
• zodpovednosť,
• si super mega proklientský/á
• skúsenosti v cestovnom ruchu, ak nie nevadí môžeš prekvapiť :)
• za skúsenosti s online predajom dostaneš extra body pri pohovore,
• za skúsenosti s predajom rakúskych a nemeckých cestoviek sú ďalšie body,
• anglický jazyk - ak nevieš ten nemecký nevadí, angličtina s ktorou zavoláš a vybavíš.
• že vieš robiť s PC sem písať nebudeme,
• práca aj z domu, ale nepočítaj s tým, že to bude pravidlo

Práca v CA, CK alebo cest. ruchu - VÝHODOU

Centrum dovoleniek s.r.o. je cestovná agentúra, ktorá sprostredkuje zájazdy slovenských, ale aj zahraničných cestovných kancelárií. V ponuke máme balíčky zájazdov, samostatné ubytovanie, letenky a mnoho ďalších služieb. Od roku 2014 sme boli partner spoločnosti Invia.sk do 11/2020 a Invia.cz 12/2020. Od roku 2021 už vystupujeme na trhu cestovného ruchu samostatne pod vlastnou značkou a pobočkami v 4 krajoch Slovenka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4027121  Dátum zverejnenia: 26.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac