Predajca zájazdov na pobočke CA Invia.sk - Púchov

Centrum dovoleniek s.r.o.

Miesto práce
Moravská, Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná agentúra Invia.sk je cestovná agentúra zameraná na provízny predaj slovenských, českých, poľkých a rakúskych cestovných kancelárií. Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Púchove hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Predajca zájazdov.

Náš team na pobočke má aktuálne 2 členov. Popri tom nám pomáhajú ešte naše naj brigádničky. S nami sa nudiť určite nebudete, všetko je podriadené tímovej práci.

Ak si to už robil/a, vieš do čoho ideš. Ak si to nerobil/a, tak si to ešte dobre premysli, pretože tvoj deň bude vyzerať asi nasledovne:

• ráno prídeš do práce trochu skôr, aby si stihla kávu, raňajky,
• preberieš si svoje maily, pokyny, objednávky a obvoláš klientov,
• pre klienta znesieš aj modré z neba,
• jediné čo nedokážeš spraviť, že mu nájdeš dovolenku letecky do 300 € pre dvoch - škoda ;)
• popri tom zdvihneš ešte ďalších 10 hovorov,
• samozrejme vypisuješ zmluvy a odpovedáš na hromadu emailov,
• často sa ti stane, že budeš musieť potiahnuť aj nadčas, ale tak to v cestovnom ruchu proste chodí,
• že občas dostaneš službu práve cez víkend ti neprekáža, pretože si zarobíš niečo navyše,
• stále si veselá, pretože práve toto ťa veľmi baví - vybaviť ľuďom ich najlepšiu dovolenku v živote.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € BRUTTO (bez praxe v cestovnom ruchu) + odmeny

• práca na TPP/živnosť,
• nástup od 1.6.2019,
• nástupný plat 624 € BRUTTO (bez praxe v cestovnom ruchu) + odmeny. Všetko závisí od tvojich schopností. My očakávame, že si zarobíš aj viac pretože si predsa naj.
• služobné cesty po celom svete,
• celoročné cestovné poistenie,
• firemná dovolenka,
• zaujímavé interné školenia.

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME O ZASLANIE VÁŠHO CV NA : [email protected]
Predmet: Púchov - TPP
ŽIVOTOPISY NA INÝ MAIL NEBUDÚ AKCEPTOVANÉ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO BY BOLO FAJN, KEBY SI VEDEL/A:
• byť dobrý tímový hráč,
• milovať cestovný ruch,
• dochvíľnosť,
• zodpovednosť,
• si super mega proklientský/á
• skúsenosti v cestovnom ruchu, ak nie nevadí môžeš prekvapiť :)
• za skúsenosti s online predajom dostaneš extra body pri pohovore,
• za skúsenosti s predajom rakúskych a nemeckých cestoviek sú ďalšie body,
• anglický jazyk - ak nevieš ten nemecký nevadí, angličtina s ktorou zavoláš a vybavíš.
• že vieš robiť s PC sem písať nebudeme,
• práca aj z domu, ale nepočítaj s tým, že to bude pravidlo

Prácav CA Invia.sk/cest. ruchu - VÝHODOU

Centrum dovoleniek s.r.o. je frančízový partnej Invia.sk, ktorá je významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov. Spoločnosť je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava.

Inviu môžete navštíviť nielen na internete, aj aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pivovarská 1070/2
01001 Žilina
ID: 3653849   Dátum zverejnenia: 27.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 € BRUTTO (bez praxe v cestovnom ruchu) + odmeny