Predajca zájazdov na pobočke CA Invia.sk - Žilina, Trnava

Centrum dovoleniek s.r.o.

Pivovarská 1070/2, 010 01 Žilina, OC Galéria Tesco, Veterná 40, 917 01 Trnava, Žilinský kraj, Trnavský kraj, okres Žilina, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,00 €/hodina + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ sa chcete stať súčasťou najsilnejšej internetovej cestovnej agentúry a spĺňate nasledujúce podmienky, potom ste to práve Vy, koho hľadáme! Cestovná agentúra Invia hľadá sympatických obchodníkov, ktorí vedia o krajinách nielen zasvätene hovoriť, ale daný zájazd aj predať. Ponúkame moderné a čisté prostredie s božským kolektívom. Sme jednotka na trhu.

KOHO HĽADÁME?
Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Trnave a Žiline hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Predajca zájazdov na dohodu/brigádu.

PREČO INVIA.SK?
• Príjemné pracovné prostredie, najnovšie pracovné postupy a technológie
• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu, komunikácia s klientmi a zástupcami CK, predaj zájazdov
• Pracovná doba v Trnave Po - Ned: 9 - 21.00 hod (vr. víkendov podľa vopred určeného rozpisu služieb) – v prípade skúšok vás samozrejme uvoľníme, Žilina Pon – Sob: 9 – 18,00 hod, Ne: 9 – 12,00 hod.. (vr. víkendov podľa vopred určeného rozpisu služieb.
• Veľa zábavy, priateľský kolektív, tímové akcie, firemné večierky
• Ponúkame vám interné vzdelávanie, zvýhodnené ceny na dovolenku nie len pre vás, ale taktiež pre vašich rodinných príslušníkov
• Nejedná sa o aktívny telemarketing. Klientov máme, vy im plníte ich priania a požiadavky

• Nástup: 01.05.2018 (možná dohoda)
• Práca na dohodu/brigádu.
• Mzda 3,00 €/hod. + odmeny
• Zaškolenie
• Zaujímavú prácu v príjemnom prostredí
• Mladý kolektív
• Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME O ZASLANIE VÁŠHO CV NA :

[email protected]
Predmet: Žilina/Trnava

ŽIVOTOPISY NA INÝ MAIL NEBUDÚ AKCEPTOVANÉ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Čistý trestný register
• Dlhodobá spolupráca
• Minimálne ukončené SŠ vzdelanie (práca vhodná pre študentov VŠ)
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad
• Ochota učiť sa novým postupom
• Flexibilita
• Schopnosť rozhodovať sa pod stresom

Prácav CA Invia.sk/cest. ruchu - VÝHODOU

Centrum dovoleniek s.r.o. je cestovná agentúra, ktorá sprostredkuje zájazdy slovenských, ale aj zahraničných cestovných kancelárií. V ponuke máme balíčky zájazdov, samostatné ubytovanie, letenky a mnoho ďalších služieb. Od roku 2014 sme boli partner spoločnosti Invia.sk do 11/2020 a Invia.cz 12/2020. Od roku 2021 už vystupujeme na trhu cestovného ruchu samostatne pod vlastnou značkou a pobočkami v 4 krajoch Slovenka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2088753  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 €/hodina + odmeny